Najważniejsze piłkarskie wydarzenia weekendu (GALERIA)

8 grudnia 2014, 05:46 | mgs

Za nami kolejny, niezwykle emocjonujący piłkarski weekend. Co wydarzyło się na polskich i zagranicznych boiskach? W Krakowie Lech Poznań wygrał z Wisłą, Arkadiusz Milik strzelił kolejne bramki dla Ajaksu, a Chelsea dopiero w grudniu odniosła pierwszą porażkę w sezonie.

HIT POLSKI DLA LECHA Piłkarze Lecha Poznań zwyciężyli w meczu 18. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Wisłą Kraków 2:1. "Biała Gwiazda" prowadziła po trafieniu Łukasza Burligi, ale gole Tomasza Kędziory i Zaura Sadajewa zapewniły "Kolejorzowi" trzy punkty. Od 61. minuty wiślacy grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Wilde-Donalda Guerriera.