menu

Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

14 marca 2021, 09:43 | Jacek Sroka

Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE. W niedzielnym meczu PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Spotkanie 21. kolejki rozpocznie się o godz. 15. Zabrzanie nie wygrali trzech ostatnich pojedynków dlatego teraz bardzo chcą wrócić na zwycięski szlak. Relacja na żywo z meczu Górnik - Zagłębie live w GOL24.pl.

Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
fot. Fot Arkadiusz Gola / Polskapres

Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin ONLINE


Górnik ma z Zagłębiem rachunki do wyrównania. To właśnie w Lubinie jesienią przerwana została wspaniała passa piłkarzy trenera Marcina Brosza i doznali oni pierwszej porażki w tym sezonie. Rozpędzeni zabrzanie wygrali cztery pierwsze spotkania oraz zremisowali z Wisłą i byli liderem tabeli, a jednak wówczas nie dali rady Zagłębiu.

Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Zabrzanie wiosną grają słabo - wygrali w tej rundzie zaledwie jeden mecz ze Stalą Mielec i było to bardzo szczęśliwe zwycięstwo. W tym roku Górnik w sześciu spotkaniach zdobył zaledwie pięć punktów, a jednak piłkarze Marcina Brosza wierzą, że dziś mogą wrócić na zwycięską ścieżkę.

Zagłębie również słabo zaczęło rundę wiosenną. Po czterech meczach bez wygranej posada trenera Martina Seveli była zagrożona, ale dwie ostatnie wygrane z Cracovią i Jagiellonią nie tylko poprawiły wszystkim w klubie humory, ale pozwoliły też przegonić Górnika w tabeli.

W meczu Górnik - Zagłębie w ekipie zabrzan zabraknie pauzującego za kartki Erika Janży, natomiast w drużynie gości kontuzjowanego Sasy Żivca.

Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV


Mecz Górnik - Zagłębie na żywo będzie transmitowany w tv przez Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 14:40, a początek transmisji z meczu Górnik - Zagłębie live od godz. 14:55 w Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Spotkanie skomentują Piotr Domagała i Grzegorz Mielcarski. Mecz Górnik - Zagłębie online dostępny w internecie na platformie NC+ GO oraz w aplikacji.

15:00 mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin na żywo online
Canal+ Premium
Canal+ Sport 3
Canal+ 4K Ultra HD

Relacja na żywo z meczu Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin live w GOL24.pl.


Polecamy