Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

28 lipca 2018, 10:52 | Mateusz Godyla

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. „Trójkolorowi” na inaugurację przegrali z Odrą Opole tracąc decydującego gola w ostatniej minucie spotkania. Marzący o awansie do Ekstraklasy GKS Tychy nie może pozwolić sobie na stratę punktów przed własną publicznością. Chrobry Głogów w pierwszej kolejce sezonu także stracił punkty, przegrywając z beniaminkiem z Łodzi.

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza rozpoczęli sezon zgodnie z planem. Kamil Zapolnik otworzył wynik spotkania w Opolu ale na koniec meczu to piłkarze Odry Opole mogli cieszyć się z 3. punktów. Dziś w Tychach o pierwszym meczu sezonu już nikt stara się nie pamiętać, a zawodnicy skupiają się na najbliższym pojedynku z Chrobrym Głogów.

Goście dzisiejszego spotkania również nienajlepiej rozpoczęli sezon 2018/19. Podejmując w pierwszej kolejce ŁKS Łódż nie potrafili zgarnąć nawet punktu. Jedynego gola w meczu zdobył Jewhen Radionow w 37. minucie meczu.

W ostatnim spotkaniu obu zespołów rozgrywanym w Tychach lepszy okazał się GKS wygrywając 2:1, a bramki zdobywali będący obecnie w kadrze tyskiego zespołu Daniel Tanżyna i Łukasz Grzeszczyk. Dla Chrobrego honorowe trafienie zaliczył Mateusz Machaj.

W ubiegłym sezonie GKS Tychy tylko 3. razy przegrał grając przy Edukacji 7. Zawodników Grzegorza Nicińskiego czeka zatem bardzo trudne zadanie.

Początek spotkania w Tychach o godzinie 19.00!

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE TRANSMISJA TV

Meczu GKS Tychy - Chrobry Głogów online ani w tv nie pokaże żadna stacja. Tekstowa relacja LIVE z meczu GKS Tychy - Chrobry od 19:00 w GOL24.pl!

PROGRAM TV [SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+];nf

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Największe kompromitacje polskich klubów w pucharach

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/173883ae-b6a2-c02e-8e70-d220d5ead325,b3f00b7c-bacc-b39c-98b7-17caedccdaeb,embed.html[/wideo_iframe]