menu

Mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

7 czerwca 2021, 10:51 | Rafał Musioł

Mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów ONLINE. GKS Katowice ma szansę zapewnić sobie awans do Fortuna 1 Ligi. Zespół Rafała Góraka w poniedziałkowym meczu musi jednak pokonać Stal Rzeszów. Przy Bukowej zapowiadają się wielkie emocje. Relacja na żywo z meczu GKS Katowice - Stal Rzeszów live w GOL24.pl.

Mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
Mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO
fot. K_kapica_afk

Mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów ONLINE


Piłkarze GKS Katowice stają przed szansą, by po dwóch latach wrócić do Fortuna 1 Ligi. Zespół Rafała Góraka do osiągnięcia celu potrzebuje zdobycia dwóch punktów w dwóch ostatnich meczach. Sprawę może rozstrzygnąć już w poniedziałek 7 czerwca, ale musi pokonać na Bukowej Stal Rzeszów. W przeciwnym przypadku wszystko rozstrzygnie się dopiero na wyjeździe w Ostródzie.

Dla gości poniedziałkowy mecz też ma jednak olbrzymie znaczenie. Stal walczy o udział w barażach o awans. Do zajmującej szóste, ostatnie związane z tym miejsce, traci tylko jeden punkt. W ostatniej kolejce rzeszowianie zagrają u siebie z Lechem Poznań i będą zdecydowanymi faworytami.

W zespole Stali znajduje się aż pięciu byłych piłkarzy GKS-u: Grzegorz Goncerz (król strzelców I ligi w barwach tego klubu), Dominik Sadzawicki, Radosław Sylwestrzak, Damian Michalik i Oktawian Skrzecz. To akurat dla katowiczan kiepska wróżba, bo oni akurat byli "kaleczeni" przez swoich dawnych zawodników wyjątkowo często.

W ekipie Rafała Góraka zabraknie bardzo skutecznego (12 goli) Filipa Kozłowskiego, który przekroczył limit żółtych kartek.

To 23. mecz GKS-u ze Stalą. Katowiczanie wygrali 7 razy, zremisowali 11 i przegrali 5. Jesienią w Rzeszowie GKS wygrał 1:0.

Mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów TRANSMISJA TV


Mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów będzie transmitowany na żywo w telewizji przez TVP Sport. Transmisja online dostępna na stronie internetowej i w aplikacji TVP Sport. Wstęp do meczu od godz. 20.20. Ze stadionu w Katowicach komentował będzie Michał Zawacki. Tekstowa relacja na żywo z meczu GKS Katowice - Stal live w GOL24.pl.