Mateusz Wieteska: Kibice Legii pokazali, że przy Łazienkowskiej jest znakomita atmosfera

20 listopada 2017, 09:14 | AIP

Mateusz Wieteska obecnie jest obrońcą Górnika Zabrze. W przeszłości był graczem Legii Warszawa, ale nie udało mu się przebić do pierwszego składu. W niedzielę wrócił na Łazienkowską, ale nie był to powrót udany. Górnik przegrał 0:1 i stracił pierwsze miejsce w tabli Lotto Ekstraklasy. Wyprzedziła go Legia. Spotkanie było dwukrotnie przerwane na kilka minut. Powodem był dym ze środków pirotechnicznych odpalonych przez fanatyków stołecznej ekipy.

fot  arkadiusz gola   polska press
16092017 zabrze mecz ekstraklasy gornik zabrze slask wroclaw nz z nr 4 w bialej koszulce mateusz wieteska fot arkadiusz gola polska press