Marek Kozioł po meczu Korona Kielce - Cracovia: Bohater to mocne słowo. Jestem po prostu częścią drużyny

16 grudnia 2019, 19:14 | AIP

Ekstraklasa. Czerwona kartka Rodrigo Salazara z 40. minuty nie pokrzyżowała planów Korony Kielce na niedzielne (15.12) spotkanie z Cracovią. Gospodarze pokonali przyjezdnych 1:0, a jedynego gola zdobył po podaniu Mateja Pućki Erik Pacinda. Tą wygraną kielczanie przerwali passę dwóch przegranych z rzędu, natomiast Cracovia nie wykorzystała potknięć Pogoni Szczecin oraz Śląska Wrocław i zmarnowała szansę na wskoczenie na drugie miejsce w tabeli. W tym spotkaniu momentami brakowało tempa czy strzałów, nie brakowało natomiast emocji. W końcówce czerwone kartki obejrzeli także Jakub Żubrowski (dwie żółte) oraz David Jablonsky.