Liga hiszpańska. Zwycięstwo Barcelony w Maladze. Gol piętką Coutinho, Alba o krok od tragedii [WIDEO]

10 marca 2018, 22:34 | psz

Liga hiszpańska. FC Barcelona zrobiła swoje i pokonała na wyjeździe ostatnią w tabeli Malagę (2:0). Bramki dla Dumy Katalonii padły w pierwszej połowie, a zdobyli je Luis Suarez i Philippe Coutinho. Gospodarze grali w osłabieniu od 30. minuty, po tym jak czerwoną kartkę za bezmyślny faul otrzymał Samuel Garcia.

Tak padły bramki dla Barcelony:

CHIRURGICZNA PRECYZJA! Jordi Alba popisał się pięknym podaniem przy golu Luisa Suáreza w meczu FC Barcelony z Málagą CF. #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/jPXfWofBfh— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 10 marca 2018

"JOGA BONITO" [unicode_pictographs]%F0%9F%87%A7[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B7[/unicode_pictographs]Ousmane Dembélé Coutinho #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/IhbjN2qvrz— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 10 marca 2018

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/c22bb8db-3d98-d511-f475-342a51122a3a,adc1c9f6-4b61-c88b-8971-f45cb39fc4da,embed.html[/wideo_iframe]