menu

Maciej Bartoszek po meczu z Piastem: Nie byliśmy kompletnie sobą

13 lutego 2022, 18:39 | red

W meczu 21. kolejki Wisła Płock podejmowała Piasta Gliwice i poniosła pierwszą domową porażkę w tym sezonie. - Mieliśmy trudne momenty i nie mogliśmy więcej z tego meczu wycisnąć - mówi Maciej Bartoszek, opiekun Nafciarzy.


fot. Wisła Płock

- Jeżeli jesteś sportowcem, ciężko pracujesz na to, aby nie czuć się tak, jak w tym momencie czujemy się my. Ciężko pracuje się na to, aby nie odczuwać emocji, jakie nam towarzyszą. Zawsze z wielkim szacunkiem wychodzimy do każdego przeciwnika, jak i również do siebie - powiedział Maciej Bartoszek na pomeczowej konferencji prasowej.

- Nie byliśmy kompletnie sobą, nie byliśmy tym zespołem, do którego przyzwyczailiśmy kibiców. Mieliśmy trudne momenty i nie mogliśmy więcej z tego meczu wycisnąć. Czy przytrafiła nam się taka dyspozycja dnia, czy mamy jakiś większy problem, to ciężko na gorąco to ocenić - przyznał Bartoszek.

- Dziękujemy naszym kibicom, bo widzieli, że potrzebujemy wsparcia i mogliśmy na to przez cały mecz liczyć. Nie udało się zdobyć choćby punktu i utrzymać naszej twierdzy. Musimy przeanalizować to spotkanie i myślimy już o kolejnym meczu, by zaprezentować się dużo lepiej niż w tym starciu. Szanujemy to, że przez tyle spotkań nie przegraliśmy - zakończył.
źródło: Wisła Płock

W 4. minucie Damian Kądzior (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego (obronił Krzysztof Kamiński).

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy


Polecamy