Lotto Ekstraklasa. Mocna druga połowa w Zabrzu. Angulo i Ricardinho pokazali, jak się strzela

29 lipca 2018, 17:26 | red

Piłkarze Górnika Zabrze chcieli zrehabilitować się za czwartkową porażkę z AS Trencin i wygrać z Wisłą Płock. Ta sztuka im się nie udała, gdyż w drugiej połowie Ricardinho zakończył dynamiczną akcję gości. Odpowiedź ze strony Górnika padła dopiero na kwadrans przed końcem. Igor Angulo uprzedził obrońców i mierzonym strzałem pokonał bramkarza.

1 / 13

[przycisk_galeria]
Po dwóch kolejkach Górnik ma na koncie dwa punkty, natomiast dla Wisły Płock była to pierwsza zdobycz w tym sezonie. Górników i płocczan może jeszcze wyprzedzić Jagiellonia, Pogoń Szczecin oraz Cracovia.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Igor Angulo

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Najdroższa jedenastka Ekstraklasy. Nowe wyceny

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/173883ae-b6a2-c02e-8e70-d220d5ead325,b3f00b7c-bacc-b39c-98b7-17caedccdaeb,embed.html[/wideo_iframe]