Lotto Ekstraklasa. Lech wygrywa przy pustych trybunach. Cracovia na pierwsze punkty jeszcze poczeka

29 lipca 2018, 19:54 | red

Dzięki bramkom Darko Jevticia i Christiana Gytkjaera Lech odniósł drugie zwycięstwo w Lotto Ekstraklasie. Poznaniacy mieli całkowitą kontrolę gry i pewnie pokonali Cracovię 2:0. W pierwszej połowie Jevtić zakończył kombinacyjną akcję z lewego skrzydła, natomiast Christian Gytkjaer wykorzystał prezent od obrony "Pasów" i podwyższył prowadzenie. Tuż przed przerwą rzutu karnego nie wykorzystał Michał Helik, przenosząc piłkę nad poprzeczką.

Lech Poznań wskoczył na pozycję lidera Ekstraklasy i piastuje tę pozycję wraz z Zagłębiem Lubin. Cracovia wciąż ma na koncie 0 punktów, choć jesteśmy już po dwóch spotkaniach.

Atrakcyjność meczu: 6/10
Piłkarz meczu: Łukasz Trałka

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

TOP 10 polskich piłkarzy do wzięcia za darmo

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/173883ae-b6a2-c02e-8e70-d220d5ead325,b3f00b7c-bacc-b39c-98b7-17caedccdaeb,embed.html[/wideo_iframe]