Lotto Ekstraklasa. Cracovia poszła śladem Wisły i strzeliła dwa gole w dwie minuty

22 października 2018, 19:54 | red

Lotto Ekstraklasa. W ostatnim meczu 12. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia wygrała 2:0 po golach Airama Cabrery i Javiego Hernandeza. Podopieczni Michała Probierza odbili się tym samym od dna tabeli, łapiąc kontakt z Zagłębiem Sosnowiec. Zabrzanie notują już serię dziewięciu ligowych meczów bez zwycięstwa. Po raz ostatni wygrali 5 sierpnia.

1 / 17

Jak padły bramki?

62. minuta - Duże zamieszanie w polu karnym Górnika, dwie górne piłki na zawodników Cracovii i Hiszpan Airam Cabrera wykorzystuje podanie kolegi z drużyny, by z najbliższej odległości pokonać Loskę.
63. minuta - Javi Hernandez wpadł w pole karne, minął kilku rywali i huknął nie do obrony.

Przed przerwą rzut karny próbował wymusić jeszcze Hernandez. Minął w polu karnym Tomasza Loskę i padł w szesnastce. Sędzia dokładnie obejrzał tę sytuację dzięki VAR i cofnął swoją decyzję, pokazując Hiszpanowi żółtą kartkę.
[przycisk_galeria]
Atrakcyjność meczu: 6/10
Piłkarz meczu: Javi Hernandez

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Przyszłość polskiej piłki według gry FIFA 19

[xlink]1c698e0d-24a2-8bf4-2512-32fcf1eee30c,0ee1b8dd-da58-463d-a5fd-8a25d2d948da[/xlink]