To już niemal pewne, że ŁKS będzie grał w Aleksandrowie Łódzkim
Logowanie
Komentarze (25)
do ŁKS1 czerwca 2012, 00:09Kolejna prowokacja czerwonego ktorego boli to ze powoli miasta w łódzkim są przejmowane przez ełkse i nie dlugo pozostaną im tylko wsie;) Juz wiele widzialem takich atakow rzekomo ze strony Rodowitych przeciwko naszym FC w Aleksie,Kanzasie,Uniejowie,Poddębicach,Lutomiersku czy Piotrkowie mające udowodnić zły stosunek ŁKS do naszych miast.No coz wasze ekipy w wyżej wymienionych miastach nie dorastają nam do pięt więc pozostaje tylko pisanie farmazonów na necie;) Kto był u nas na stadionie i spotkał sie z nami ten wie ze kibice z Łodzi(MIASTA a nie widzewskiej wsi)maja do fanów ełksy z fc ogromny szacunek i respekt za walke przeciw czerwonej zarazie na trudnym terenie.
do abc20 maja 2012, 22:17Pożyjemy, zobaczymy. Może ciocia hania wam dużo pomogła w sprawie stadionu ale piłkarzy do waszego świrowatovoigtowatego klubiku nie ściągnie, wyników wam nie załatwi a w I albo II lidze łks będzie się prezentował niczym warta w Poznaniu przy pustych trybunach, no chyba że awansujecie do ex to ze 4 tys. przyjdzie ;D
abc20 maja 2012, 14:59cisnijcie sobie czerwone brudasy i mowcie co chcecie ale u nas juz stadion robia! i takie sa fakty,a wy parchy snicie o wielkim cycowatym stadionie ktorego ejszcze dlugo nie zobaczycie a cycek juz chce sie wycofac z waszego widzewka... zawsze musi byc gorzej zeby bylo lepiej,wiec teraz aleks a za niecale 2 lata na swoim nowym stadionie 20 tysiecznym ;]
Team A19 maja 2012, 21:23po co sie napinac?graja i juz.a widzew to przeciez nie Łodz tylko fc.
Loko19 maja 2012, 17:21Takie własnie kluby jak ŁKS powinny być już dawno zawieszone w rozgrywkach! Ciągle jakies problemy... Zamknąć klub i gotowe a nie jeszcze kase w niego ładować!!!





