Liga włoska. Debiutancka bramka Bartosza Bereszyńskiego w Serie A. Bomba pod poprzeczkę! [WIDEO]

7 marca 2021, 20:41 | KK

Serie A. Bartosz Bereszyński strzelił premierowego gola w Serie A. Polak wpisał się na listę strzelców w meczu Sampdorii z Cagliari Calcio. Pojedynek zakończył się remisem 2:2.

Bartosz Bereszyński z pierwszą bramką w Serie A

Bereszyński długo czekał na pierwsze trafienie w Serie A. Polak we włoskiej ekstraklasie występuje od sezonu 2017/18, ale do tej pory zanotował tylko bramkę samobójczą.

W 78. minucie reprezentant Polski z ostrego kąta huknął pod poprzeczkę i wyrównał stan meczu na 1:1. Bereszyńskiemu asystował Urugwajczyk Gaston Ramirez.

BRAMKA BARTOSZA BERESZYŃSKIEGO:
ŚWIETNY STRZAŁ BERESZYŃSKIEGO [unicode_pictographs]%F0%9F%92%A3[/unicode_pictographs] [unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] Polak idealnie wykończył akcję i zdobył swoją pierwszą bramkę w Serie A TIM [unicode_pictographs]%F0%9F%91%8F[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AE[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B9[/unicode_pictographs] #włoskarobota pic.twitter.com/lBG3TwPxbF— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) March 7, 2021

Zdobyta bramka dodała Sampdorii skrzydeł. W 80. minucie Manolo Gabbiadini wykorzystał podanie Fabio Quagliarelli i dał gospodarzom prowadzenie. Wygrana wymknęła się drużynie Polaka w ostatniej chwili. W 96. minucie wyrównał Radja Nainggolan, który precyzyjnie uderzył zza pola karnego.

W zespole Cagliari zabrakło Sebastiana Walukiewicza. Polski obrońca nabawił się urazu i nie znalazł się w kadrze meczowej.

UC Sampdoria - Cagliari Calcio 2:2 (0:1)

Bramki: Bartosz Bereszyński 78, Manolo Gabbiadini 80 - Joao Pedro 11, Radja Nainggolan 90 (+6)