Liga niemiecka. Urokliwe gole w Dortmundzie. Ładniej Fabian czy Sokratis? [WIDEO]

15 kwietnia 2017, 17:21 | JCZ

Liga niemiecka. Po wysokiej porażce z Bayernem (1:4) i nieszczęśliwej z Monaco (2:3) Borussia wygrała w Dortmundzie z Eintrachtem Frankfurt 3:1. Trzy bramki padły przed przerwą, czwartą w końcówce dołożył Pierre-Emerick Aubameyang, który ma już tylko gola mniej od Roberta Lewandowskiego. Cały mecz rozegrał Łukasz Piszczek.

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 3:1

Bramka Reusa na 1:0 dla Borussii:
Marco Reus nie potrzebował dużo czasu, aby strzelić gola Eintrachtowi! Mecz na żywo w Eurosporcie 2! pic.twitter.com/zsKYRaJUuI— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 15 kwietnia 2017

Bramka Fabiana na 1:1:
FENOMENALNY STRZAŁ FABIANA! Meksykanin zmarnował dogodną okazję, aby kilka minut później strzelić przepięknego gola! pic.twitter.com/JRVHr49I6j— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 15 kwietnia 2017

Bramka Sokratisa na 2:1 dla Borussii:
Co się dzieje w tym meczu? Sokratis!!! Ależ on ma powera!!! Włączajcie szybko Eurosport 2! pic.twitter.com/MA5RuCe7CW— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 15 kwietnia 2017

TOP 15 piłkarzy, którym w lipcu kończą się kontrakty

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/8c4790f8-9ed2-2b9f-446b-a44a8c23d986,c7cbd5e3-afdd-da02-18f5-14b93fa4fe9f,embed.html[/wideo_iframe]