Liga niemiecka. Na kłopoty Bayernu oczywiście Lewandowski! Wszedł i strzelił z Herthą

18 lutego 2017, 17:27 | JCZ

Liga niemiecka. Robert Lewandowski uratował Bayern Monachium przed porażką! W Berlinie jego zespół męczył się z Herthą. Trener Carlo Ancelotti zostawił go zresztą na ławce rezerwowych, lecz kiedy wynik 0:1 utrzymywał się jeszcze po przerwie, postanowił po niego sięgnąć - w 60 minucie. "Lewy" w ostatniej akcji wyrównał na 1:1! To jego szesnaste trafienie w sezonie. O jedną bramkę w klasyfikacji strzelców ustępuje prowadzącego Pierre-Emerickowi Aubameyangowi z Borussii Dortmund.

Hertha Berlin - Bayern Monachium 1:1
1 / 3

Bramka Ibisevicia na 1:0 dla Herthy:
Czekał od listopada i się doczekał! Vedad Ibisević pokonał Neuera, @HerthaBSC prowadzi 1:0. Co na to @FCBayern? Transmisja w Eurosporcie 2. pic.twitter.com/IC0qf0hNGb— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 18 lutego 2017

Bramka Lewandowskiego na 1:1
. @lewy_official!!! Polak uratował @FCBayern przed porażką! W ostatniej akcji Lewy strzelił gola na 1:1. #bundesliga pic.twitter.com/LSRTSa6IuZ— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 18 lutego 2017