Liga niemiecka. Monachijski walec przejechał się po Borussii. Hattrick Lewego [WIDEO]

31 marca 2018, 20:22 | PI

Chyba nikt się spodziewał takiego meczu. Bayern po pierwszej połowie prowadził z Borussią Dortmund 5:0 (!). Mimo wyrównanej gry gospodarze byli do bólu skuteczni i praktycznie każdy ich atak kończył się bramką. Trzy bramki strzelił Robert Lewandowski, który powiększył swój dorobek bramkowy w tym sezonie do 26 trafień.

1 / 4

[przycisk_galeria]

LEWANDOWSKI!!!Polak zdobył bramkę już w 6. minucie #DerKlassiker! Brawo @lewy_official! #BundesTAK [unicode_pictographs]%F0%9F%87%A9[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/QNA4FGSrPS— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 31 marca 2018

.@lewy_official po raz drugi!Polak strzelił drugiego gola w #DerKlassiker! #BundesTAK [unicode_pictographs]%F0%9F%87%A9[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/5ivWsKTLxD— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 31 marca 2018

HAT-TRICK LEWEGO!Zobaczcie trzecią bramkę @lewy_official w meczu z Borussią Dortmund! #BundesTAK [unicode_pictographs]%F0%9F%87%A9[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/2zz93UKkQF— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 31 marca 2018

TRANSFERY w GOL24

Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje

Rozpoznasz najbardziej pamiętne oprawy ostatnich lat? [QUIZ]

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/f79a913f-1a43-243d-58ac-82d9dd600457,5dec8c3b-132b-7c2e-e7a2-0c44dc390bfd,embed.html[/wideo_iframe]