Viktoria PilznoViktoria Pilzno
0 : 3
Manchester CityManchester City
92'

Ostatni gwizdek sędziego, Paolo Tagliavento kończy mecz w Pilznie. Manchester City po przebudzeniu w drugiej połowie pewnie pokonuje Viktorie 3-0!

91'

Horvath podawał do Durisa, który zamiast rozejrzeć się i poszukać lepiej ustawionych kolegów, wyszedł na pozycję spaloną.

90'

Druga połowa przedłużona o dwie minuty.

90'

Negredo świetne podanie do Aguero, ten wyszedł na dobrą pozycję strzelecką, uderzał niecelnie i piłka poza boiskiem.

88'

Horava mógł zdobyć bramkę honorową, powstrzymał go Hart.

87'

Horvath szybko podaje na lewą stronę do Tecla, Nastasic kieruję piłkę na aut.

86'

Viktoria buduje atak od własnej bramki, Rajtoral niedokładnie zagrywa w kierunku swoich kolegów, przy piłce znów goście.

84'

Trener Vrba dokonuje ostatniej zmiany. Za Bakosa wbiega Stanislav Tecl.

83'

Murawę opuszcza kolejny strzelec bramki, Edin Dżeko, zmienia go Alvaro Negredo.

82'

Milner poszedł na przebój lewym skrzydłem, Limbersky powstrzymał jego strzeleckie zapędy.

79'

Kolejna zmiana w zespole Manchesteru City. Boisko opuszcza zdobywca bramki, Yaya Toure, w jego miejsce Javi Garcia.

78'

Tempo meczu na Doosan Arena odrobinę zmalało. Goście wymieniają między sobą podania, Viktoria jedynie się broni. Wzmógł się za to doping czeskich kibiców, którzy do końca są wierni swojej drużynie

77'

Nasri wyprowadza piłkę z własnego pola karnego, podaje w pole karne gospodarzy, Dżeko piętą odgrywa ponownie do Francuza, z tej akcji nie wynikło żadne zagrożenie dla bramki Kozacika.

75'

Petrzela nie opanował piłki, przejął ją Fernandinho, chciał podawać do dobrze ustawionego Aguero, piłka powędrowała jednak wysoko nad głową Argentyńczyka i wpadła prosto w ręce Kozacika.

73'

Viktoria wywalczyła rzut rożny, Horvath uderzał zbyt mocno.

70'

Małe nieporozumienie w drużynie gości, Milner niedokładnie podaje do Zabalety. Rajtoral mógł przejąć piłkę, lecz nie udało mu się wykorzystać swojej przewagi nad rywalem i stracił futbolówkę.

68'

Horvath ładnie rozgrywa piłkę do swoich napastników, defensorzy City pozbawiają jednak złudzeń Czechów na rozegranie jakiejkolwiek akcji.

67'

Na zmianę decyduję się także trener Pellegrini. Za Jesusa Navasa wpuszcza na boisko Jamesa Milnera.

66'

Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Z murawą żegna się Lukas Hejda, na placu gry pojawia się Roman Hubnik.

65'

Rzut wolny dla City, przy piłce trójka Nasri, Dżeko Toure.

64'

Pilzno próbuje zdobyć bramkę honorową, Horvath podawał do Kovarika, ten strzelił z dystansu, bardzo niecelnie.

63'

Horvath zdecydował się strzelić na dalszy słupek, jego uderzenie bez szans w starciu z Hartem.

62'

Aguero na jeden kontakt do Toure, Horvath przerywa dwójkową akcję gości.

61'

Pierwsza zmiana w drużynie z Pilzna. Boisko opuszcza Daniel Kolar, w jego miejsce wchodzi Michal Duris.

60'

Navas również chce dorównać kolegom, próbował więc samodzielnie przedrzeć się przez defensywę gospodarzy, bezskutecznie.

58'

Kapitalny początek drugiej połowy Manchesteru City. Aguero bez problemu uwolnił się spod opieki przeciwników i bez wahania uderzał na bramkę Kozicka. Tym razem Argentyńczyk się nie pomylił i zdobył trzecią bramkę dla "The Citizens".

57'

GOL! SERGIO AGUERO!

57'

Zabaleta dośrodkowuje, piłkę zbiera Aguero, interweniuje Prochazka i kieruje futbolówkę na au.

55'

Aguero chciał poszukać swojej okazji, uderzał na bramkę rywali z ostrego kąta, wywalczył tylko rzut rożny dla swojej drużyny.

54'

Kozacik próbował sięgnąć piłki, jednak strzał Toure był perfekcyjny i niemożliwy do obrony.

53'

GOL! YAYA TOURE, PIĘKNA BRAMKA Z DYSTANSU!

52'

Kovarik miał świetną okazję by wyrównać. Hart z ledwością broni strzał pilkarza gospodarzy.

50'

Dżeko ograł dwóch obrońców z Pilzna i podciął piłkę, która powędrowała ponad poprzeczkę. To była jego szansa na zdobycie drugiej bramki.

49'

Aguero wyprzedził Rajtorala, Pilzno gubi się po stracie bramki.

48'

Dwójkowa akcja Dżeko z Aguero, Bośniak tym razem nie myli się i pewnie posyła piłkę do siatki przeciwnika.

48'

GOL! EDIN DŻEKO!

46'

Nasri agresywnie rozpoczyna drugą część spotkania, zbyt mocno dośrodkowuje piłkę w pole karne gospodarzy, żaden gracz City nie zamknął tej akcji.

45'

Zaczynamy drugą połowę!

21:46

Piłkarze obu drużyn powoli wracają na plac gry.

21:38

Rozczarowująca pierwsza połowa w wykonaniu Manchesteru City. Chociaż Anglicy mieli więcej okazji do zdobycia bramki rażą w dzisiejszym spotkaniu nieskutecznością, grają bardzo zachowawczo. W drużynie z Pilzna nieoceniony dzisiaj jest Pavel Horvath, który rządzi i dzieli na murawie, obecny jest też w każdej strefie boiska. Niewątpliwie bez niego w składzie gospodarze mogliby mieć znacznie więcej problemów w tym spotkaniu.

46'

Koniec pierwszej połowy w Pilznie. Na razie na Doosan Arena utrzymuje się bezbramkowy remis.

45'

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Aguero zdecydował się uderzenie z dystansu, Kozacik ofiarnie broni ten strzał.

43'

Petrzela niedokładnie zagrywa w pole karne Manchesteru, City buduje kolejna akcję.

41'

Horvath traci piłkę, przejmuję ją Dżeko, piętą zagrywa do Kolarova, ten zaś do Aguero, Argentyńczyk na spalonym.

39'

Limbersky ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu. Padł jak długi na murawę zanim Company go dotknął.

38'

Viktoria wywalczyła rzut wolny, przy piłce jak zawsze Horvath. Do podania kapitana gospodarzy dobiegło kilku graczy Pilzna, pewnie piąstkował jednak Hart.

36'

Nasri zbiega do środka, podaje do Navasa, ten kieruje piłkę do Aguero, który mógł zdobyć gola, Argentyńczyk pogubił się jednak w tej akcji.

34'

Niezmordowany Horvath wymienia kilka podań z Petrzelą by za moment uderzyć na bramkę Harta. Bez rezultatu.

33'

Kovarik był w posiadaniu futbolówki, źle dograł ją do swoich partnerów w efekcie stracił szansę na przeprowadzenie składnego kontrataku.

32'

Nasri z dzieciną łatwością ograł kilku graczy Pilzna, defensorzy gospodarzy zablokowali jednak jego akcję nie pozwalając mu oddać strzału.

30'

Ależ błąd Companego, poślizgnął się przy linii bocznej, stracił piłkę, którą przejął Horvath i popędził na bramkę City. Hart z trudem obronił jego strzał.

29'

Horvath uderza z czterdziestego metra, piłka powędrowała zbyt wysoko i wpadła prosto w ręce Harta.

27'

Błąd Fernandinho, zbyt późno atakował nogi Petrzeli, dlatego został ukarany żołtym kartonikiem.

25'

Aguero rozpędza się na osiemnastym metrze, uderza na bramkę lecz piłka odbija się od słupka! Koralov próbował ją dobić, niestety nic już z tego nie wynikło.

24'

Horava próbował wyprowadzić skuteczną kontrę, uprzedzili go zawodnicy City i przejęli piłkę w środkowej strefie boiska.

22'

Kapitalna obrona Kozacika. Dżeko bliski był zdobycia bramki, stanął twarzą w twarz z bramkarzem gospodarzy.

21'

Horvath świetnie, bezpośrednio uderza z rzutu wolnego, Hart odbija piłkę przed siebie, żaden gracz Viktorii nie dobił futbolówki do siatki

20'

Kolejną akcję wyprowadzają zawodnicy z Pilzna. Rajtoral do Petrzeli, którego nieprzepisowo zatrzymuje Dżeko. Rzut wolny dla gospodarzy.

18'

Po rzucie wolnym dla Viktorii Rajtoral groźnie uderzał na bramkę City.

17'

Aleksandar Koralov ukarany żółta kartką za umyślne zagranie ręką.

15'

Sędzia zatrzymuje grę po faulu na jednym z zawodników czeskiej drużyny.

14'

Dośrodkowanie Horvatha, niewiele zabrakło by Kovarik wygral pojedynek główkowy z Zabaletą.

12'

Bokos faulowany w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego zaczynają gospodarze.

11'

Horava przechwycił futbolówkę na osiemnastym metrze, uderzał na bramkę Harta zbyt mocno, grę wznawia zatem angielski golkiper.

10'

Akcja prawą stroną Jesusa Navasa, Hiszpan chciał dośrodkować, czujnie na posterunku Daniel Kolar wybija piłkę na aut.

8'

Nasri uderza z rzutu rożnego, Yaya Toure doskoczył do piłki, ale bez gola w Pilznie.

7'

Jesus Navas próbował zaskoczyć strzałem z dystansu Kozacika, ten wyprowadził futbolówkę ponad bramkę, rzut rożny dla gości.

5'

Kolejna akcja gości, którzy próbowali zaatakować bramkę Viktorii, Limbersky przechwycił jednak piłkę i skierował ją do Kozacika.

3'

Navas wrzutka w pole karne, Nasri przyjmuję piłkę, która niefortunnie opuszcza plac gry. Od bramki rozpoczął Kozacik.

2'

Horvath posłał świetną piłkę w kierunku piłkarzy swojej drużyny, obrońcy City pewnie przejęli futbolówkę, rzut wolny dla gospodarzy.

1'

Jesus Nava szukał swojej pierwszej okazji pod bramką rywali, jak na razie Manchester spokojnie wymienia pomiędzy sobą spotkania.

20:44

Pierwszy gwizdek Paolo Tagliavento, rozpoczynamy spotkanie w Pilznie.

20:42

Panie i Panowie, na Doosan Arena rozbrzmiewa właśnie hymn Ligi Mistrzów!

20:40

Piłkarze już w tunelu przygotowują się do wyjścia na boisko.

20:35

Pozostało jeszcze kilka minut do rozpoczęcia meczu, przyjrzyjmy się więc sytuacji w ligowych tabelach obu ekip. Viktoria Pilzno po ośmiu kolejkach aktualnie plasuję się na drugim miejscu w czeskiej ekstraklasie, a Manchester City zajmuję czwartą lokatę po czterech rozegranych meczach w Premier League.

20:26

Dzisiejszego wieczoru spotkanie będzie sędziowała iście włoska obsada. Głównym arbitrem jest bowiem Paolo Tagliavento, a jego asystentami Mauro Tonolini i Lorenzo Manganelli.

20:19

W zeszłym sezonie Viktoria Pilzno bardzo dobrze spisywała się w Lidze Europy. Zdołali wygrać swoja grupę z Athletico Madryt w składzie, w 1/16 wyeliminowali Napoli i polegli dopiero w 1/8 finału z Fenerbahce.

20:09

Viktoria Pilzno W Pilznie od kilku dni wszyscy są już gotowi na Ligę Mistrzów. Będzie to już drugi sezon w historii klubu, kiedy najlepsze klubowe rozgrywki Europy zagoszczą na Doosan Arena.

20:05

Obie drużyny zremisowały swoje ostatnie mecze w rodzimych ligach, Manchester City ze Stoke City, zaś Viktoria Pilzno ze Slovanem Liberec.

20:01

Manuel Pellegrini Atmosfera przedmeczowa pomiędzy dwiema drużynami wydaję się być niezwykle przyjazna. Manuel Pellegrini świętował wczoraj w Pilznie swoje 60-urodziny. Po konferencji prasowej otrzymał od włodarzy Viktorii bukiet kwiatów w barwach czeskiego klubu, serdeczne życzenia oraz rzecz jasna beczka piwa Pilsner :)

19:58

City nie ma jak na razie dobrych wspomnień związanych z LM. W sezonie 11/12 wbrew oczekiwaniom zajęli trzecie miejsce w grupie, nie zawojowali również Ligi Europy. Z kolei rok później w fazie grupowej musieli uznać wyższość Ajaxu Amsterdam, Realu Madryt i Borussi Dortmund, zajmując ostatnią, czwartą lokatę.

19:56

Dla czeskiej drużyny będzie to pierwszy mecz w rozgrywkach UEFA jaki zagra z angielską drużyną. W przeszłości tylko raz mierzyli się z klubem z Wysp, było to w roku 1959 kiedy klub pod nazwą Spartak Pilzno zremisowali z Grimsby Town 3-3.

19:56

"Musimy wygrać ten mecz. To dla nas bardzo ważne, aby rozpocząć fazę grupową z dobrym rezultatem. W ligowym meczu ze Stoke wprowadziłem w kadrze wiele zmian, wszystko ze względu na Ligę Mistrzów. Viktoria to bardzo dobra drużyna. Nie przegrali 13 z 14 ostatnich meczów i są Mistrzami Czech. Jestem pewien, że to nie będzie łatwe spotkanie, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby awansować do 1/8 finału"

- powiedział trener Manchesteru, Manuel Pellegrini na konferencji przedmeczowej.

19:54

"Dwa lata temu prawdopodobnie byliśmy zbyt nerwowi i za bardzo ekscytowaliśmy się tym wszystkim. Teraz pierwszy mecz gramy u siebie, mamy więcej doświadczenia i czujemy się świetnie. Oglądaliśmy ostatni mecz Manchesteru City w Premier League, studiowaliśmy ich taktykę i ustawienie. Na tym etapie to najważniejsze, żeby zapoznać się z przeciwnikiem i znaleźć sposób, aby go zaskoczyć"

- powiedział trener Viktorii, Pavel Vrba na konferencji przedmeczowej.

19:52

Rezerwowi piłkarze Manchesteru City: Pantilimon, Lescott, Milner, García, Rodwell, Negredo, Jovetić.

19:51

Rezerwowi piłkarze Viktorii Pilzno: Bolek, Hubnik, Pospisil, Koukal, Tecl, Duris, Wagner.

19:51

Po stronie Anglików na pewno zabraknie dziś Davida Silvy i Gaëla Clichy, którzy nie przybyli z drużyną do Pragi. Z kolei w ekipie gospodarzy z powodu kontuzji łydki nie zagra Radim Reznik.

19:46

Obok prezentujemy oficjalne jedenastki, jakie wybiegną na boisko od pierwszej minuty spotkania.

19:40

Przerwa w rozgrywkach Ligi Mistrzów nareszcie dobiegła końca, a my serdecznie witamy Was w relacji live z meczu Viktoria Pilzno - Manchester City! Już za nieco ponad godzinę na Doosan Arena w Pilznie usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego.