Wtorek, 22 października 2013, godz. 20:45
FC BarcelonaFC Barcelona
22:40

Za uwagę dziękuje wam Wojciech Maćczak. Jednocześnie zapraszam na kolejne relacje w Ekstraklasa.net! Do następnego razu!

22:39

Po dzisiejszym spotkaniu spodziewaliśmy się więcej. Fakt, oglądaliśmy kilka ciekawych akcji podbramkowych, ale hit Milan - Barcelona zapowiadał się jako ciekawsze widowisko. Ostatecznie skończyło się 1:1 i jest to chyba wynik niezły dla obu zespołów.

93'

Koniec meczu!

91'

Strzał Alvesa na raty broni Amelia.

90'

O trzy minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz.

90'

Pique faulował Emanuelsona - obyło się bez kartki.

88'

Messi prosto w mur. Nie wyszedł ten stały fragment gry Argentyńczykowi.

87'

Fabregas faulowany przez Mountariego 25 metrów przed bramką Milanu - będzie rzut wolny i niezła okazja dla Barcelony.

85'

Na prawej stronie Dani Alves zablokowany przez Emanuelsona. Bardzo dobrze zachował się w tej sytuacji zawodnik Milanu.

84'

To jeszcze raz statystyka posiadania piłki - 35 do 65 procent na korzyść Barcelony. Ale w najważniejszej statystyce wciąż remis 1:1.

82'

Żółta kartka dla Fabregasa za faul na Mexesie.

81'

Mamy również roszadę w zespole Barcelony - Pedro za Neymara.

80'

Poli zastępuje Birsę. To ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy.

80'

Ważna interwencja Zapaty w polu karnym Milanu, do tego był faulowany był przez Fabregasa.

79'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki doszedł Fabregas, ale zdołał ją tylko strącić w ręce bramkarza Milanu.

78'

Muntari ukarany żółtą kartką. Ostatnio więcej nieczystych zagrań i fauli niż ciekawych akcji.

77'

Będzia trzecia zmiana w Milanie - Poli gotowy do wejścia przy linii bocznej.

74'

Zmiana w drużynie Barcelony - Fabregas za Alexisa Sancheza.

73'

Daniel Alves faulował Constanta, za co obejrzał żółtą kartkę.

71'

Druga zmiana w Milanie - Emanuelson zastępuje Kakę.

70'

AC Milan - FC BarcelonaAC Milan - FC Barcelona

70'

Adriano nie trafia do bramki! Wyśmienite zagranie Messiego do obrońcy Barcelony, ten uciekł Kace, ale nie trafił do bramki z kilku metrów!

68'

Kevin Constant uderzał niecelnie z dystansu - piłka obok słupka.

66'

Ciekawy obrazek - Barcelona rozgrywa piłkę na połowie Milanu, a gospodarze bronią się całym zespołem. Gracze Gerardo Martino kontynuują tiki-takę, ale nie mają za bardzo pomysłu, jak ugryźć rywala.

65'

Zmiana w Milanie - Robhino wędruje na ławkę, a w jego miejsce "Super Mario".

62'

Mario Balotelli szykuje się do wejścia na boisko. Pomoże Milanowi strzelić decydującego gola?

60'

Z przebiegu gry aż tak tego nie widać, ale statystyka posiadania piłki wskazuje na sporą przewagę Barcelony - 64 do 36% na korzyść gości.

58'

Sergio Busquets dość mocno poturbowany przez Muntariego.

56'

Iniesta odgrywa do Messiego, a ten huknął nad bramką.

54'

A teraz Iniesta! Dostał świetną piłkę i czubkiem buta próbował pokonać Amelię. Górą bramkarz Milanu!

51'

Jak to nie wpadło? Muntari zagrał wyśmienitą piłkę do Robinho, a ten stojąc tuż przed bramką... przepuścił piłkę! Nie trafił? Chciał komuś zostawić? Tylko komu? To powinien być gol!

48'

Xavi Hernandez wykonywał rzut wolny, a w drużynie Milanu skutecznie interweniował Montolivo.

46'

Gwizdek sędziego Brycha i rozpoczynamy drugą połowę!

21:42

Remis wydaje się sprawiedliwym rezultatem do przerwy. Oba zespoły miały swoje okazje, wykorzystały po jednej. W końcówce jasny sygnał do ataku dali gracze Barcelony, pokazując, że chcą wywieźć z Mediolanu trzy punkty. Ciekawe, czy podobnie będzie wyglądała ich postawa po przerwie.

45'

Przerwa.

45'

To mogła być bramka! Messi wrzucił piłkę w pole karne, nam Iniesta przegrał pojedynek główkowy, ale do strąconej piłki dopadł Neymar. Uderzył nieźle, ale tuż obok słupka.

45'

AC Milan - FC Barcelona

45'

Iniesta próbował strzelać z trzydziestu metrów, ale poobijał tylko piłką obrońców Milanu.

42'

De Jong wybija piłkę z okolicy pola karnego Milanu. Tyle że zamiast zagrać do któregoś z kolegów i uruchomić kontrę, wywalił futbolówkę w aut.

41'

Montolivo faulował wychodzącego z akcją gracza Barcelony, za co został ukarany żółtą kartką.

39'

Niezła kontra Milanu zakończona złym podaniem Kaki.

38'

Wyśmienita okazja dla Barcelony! Alexis Sanchez dostał bardzo dobre podanie ze środka pola, stanął tuż przed Amelią, ale podał piłkę w ręce bramkarza Milanu. To trzeba huknąć do siatki!

36'

Robhino... Ależ teraz miał okazję, by wyprowadzić kontratak. Powinien zagrywać do Birsy na skrzydło, ale zamiast tego stracił piłkę. To mogła być bramkowa akcja!

34'

Zapata faulował przeciwnika w polu karnym Barcelony.

33'

Alexis Sanchez faulował Kakę - żółta kartka dla zawodnika Barcy.

32'

Krótko rozegrany rzut rożny rozpoczął akcję, po której uderzał Neymar - z około 25 metrów nie trafił w bramkę.

32'

Dośrodkowanie Dani Alvesa z prawej strony trafia wprost do Messiego, ale uderzenie Argentyńczyka blokuje obrońca Milanu. Było groźnie pod bramką Włochów!

31'

Dwójkowa akcja Alexisa z Neymarem, ale ten drugi nie zabrał się z piłką, wchodząc w pole karne Milanu.

29'

A teraz dziwne zachowanie Valdesa, który po dośrodkowaniu Robinho z rzutu rożnego najpierw wyszedł z bramki, po czym zawahał się i zaczął wracać. Mógł sprokurować w ten sposób groźną sytuację dla rywala, ale miał szczęście, bo obyło się bez konsekwencji.

27'

Teraz Włosi głęboko cofnięci, a Barcelona rozgrywa tiki-takę na połowie rywala. Przed chwilą mimo liczebnej przewagi Milanu w obronie piłka znalazła drogę do siatki. Goście liczą, że bardzo szybko uda im się to powtórzyć.

26'

Iniesta zagrał w pole karne do Messiego, a ten chwilę poczarował, po czym pokonał golkipera Milanu. Barcelona wraca do gry, mecz zaczyna się od nowa!

24'

24'

GOOOL!!! I MAMY WYRÓWNANIE!!! LEO MESSI TRAFIA DO SIATKI!!!

22'

Pod polem karnym Barcelony Pique faulowany przez Robinho. Chwilę później na spalonym Daniel Alves.

21'

Kaka faulował Inestę na połowie Barcelony.

19'

Z rzutu wolnego uderza Messi, ale trafia tylko w boczną siatkę.

18'

Zagranie ręką Kaki. Na razie obyło się bez kartki.

15'

Strata bramki nijak nie wpłynęła na przebieg spotkania Milan wciąż prowadzi grę, Barcelona nie potrafi mu w tym przeszkodzić.

12'

Swoją drogą prowadzenie mediolańczyków to jakby naturalna konsekwencja wydarzeń na boisku. Od początku Milan sprawiał lepsze wrażenie i zasłużył na tą bramkę.

10'

Po błędzie Mascherano Robinho przejął piłkę, rozegrał dwójkową akcję z Kaką, a następnie umieścił piłkę w siatce. Milan prowadzi 1:0 i czekamy na odpowiedź Barcy!

9'

GOOOOL!!! ROBINHO POKONUJE VALDESA!!!

7'

Piłka ląduje w siatce Valdesa, ale gola nie ma! Robinho świetnie dostrzegł Muntariego w polu karnym Barcelony, ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywala, ale był na spalonym i trafienie nie zostało uznane.

5'

Błąd Mascherano - w środku pola podawał piłkę wprost pod nogi rywala. Na szczęście dla gości później ostry pressing w wykonaniu Adriano sprawił, że gracz Milanu również pomylił się, wybijając piłkę w aut.

3'

I doczekaliśmy się! Zamieszanie w polu karnym Barcy, okazji do strzału szukał Kaka, ale zamiast tego zgubił piłkę. Niemniej zakotłowało się trochę pod bramką Valdesa.

2'

Początek meczu bez szału. Czekamy na pierwsze okazje bramkowe w tym meczu.

1'

Rozpoczynają gracze Barcy!

20:45

No cóż, oby dzisiaj nie przytrafiły mu się podobne gafy.

20:44

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Felix Brych, który w ostatniej kolejce Bundesligi uznał takiego oto gola:

20:43

Rezerwowi Milanu: Coppola, Silvestre, Poli, Nocerino, Emanuelson, Matri, Balotelli.

20:42

Rezerwowi Barcelony: Pinto, Montoya, Bartra, Fàbregas, Song, Pedro Rodríguez, Tello.

20:42

Oba zespoły czekają już w tunelu na wyjście na boisko, za chwilę rozpocznie się wyjątkowe piłkarskie widowisko!

20:35

A waszym zdaniem kto dzisiaj będzie górą? Zapraszamy do typowania wyników w komentarzach!

20:34

Katalończycy są również faworytem dzisiejszego starcia. Świadczy o tym zarówno postawa w lidze (Barcelona jest liderem Primera Division, podczas gdy Milan w Serie A plasuje się dopiero na ósmym miejscu), a także w dotychczasowych spotkaniach LM (Barca wygrała oba, Milan ma za sobą zwycięstwo i remis).

20:31

Ogólnie oba zespoły mierzyły się już ze sobą 15 razy. Siedem zwycięstw odniosła Barcelona, cztery Milan, a cztery razy padł remis.

20:29

Dzisiejsze starcie jest dla Włochów świetną okazją do rewanżu za zeszłoroczną porażkę w 1/8 finału. Pierwszy mecz u siebie Milan wygrał wtedy 2:0, ale trzy tygodnie później w Barcelonie poległ aż 0:4 i odpadł z rozgrywek. Rywale natomiast w kolejnej rundzie ograli PSG, by w półfinale dostać ostre lanie od Bayernu Monachium.

20:23

Starcie Milanu z Barceloną to jedno z najciekawszych czekających nas dzisiaj spotkań. Na relację LIVE z tego wydarzenia zaprasza was Wojciech Maćczak.

20:20

Witam państwa serdecznie! Przed nami emocjonujący wieczór ze spotkaniami Ligi Mistrzów.