dogrywka 1. połowa2 : 1
dogrywka 2. połowa2 : 1
karne1 : 3
133'

Dziękuję za uwagę. Po takim meczu ciężko będzie zmrużyć oko :) Pozdrawiam i do napisania.

132'

Koniec spotkania !!! Bayern wygrał serię rzutów karnych i na własnym obiekcie zagra w finale Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn !! Cóż to był za wieczór !!

131'

GOOOOOOOOOOOL !!!! Schweinsteigeeer !!!! Bayern w finale !!!!

131'

Niebywałe !! Real miał szanse wrócić do gry. Wystarczyło, żeby Ramos trafił do bramki. Tymczaem huknął nad poprzeczką. Co on zrobił !!

130'

Karnego nie wykorzysał Lahm.

129'

Coś niesamowitego !!!!! Real odrabia straty !!!! Casillas odbije dobre uderzenie.

129'

Alonso wreszcie zmylił Neuera.

128'

Kroos strzela w lewy róg. Fatalnie i do przewidzenia. Świetnie interweniuje Casillas !

127'

Kaka z tym samym skutkiem, co Ronaldo. Także w dolny róg i także świetnie interweniuje Neuer. Bayern blisko finału !!

127'

W odpowiedzi nie myli się Gomez. !!!!!

126'

Coś niesamowitego !!! Wczoraj Messi, dzisiaj Ronaldo !! Portugalczyk uderzył przy prawym słupku. Za lekko i broni Neuer !!!

126'

GOOOL !!! Alaba wyczuł intencje Casillasa i pewnie strzelił w lewy róg bramki Casillasa.

124'

Zacznie Bayern.

124'

Czas na loterię ! Kto będzie szczęśliwym zwycięzcą ?

120'

Piłkarze są zmęczeni. Łapią ich skurcze. Tymczasem przed nimi seria jedenastek ! Zaraz wszystko się rozstrzygnie. Zostańcie z nami !

119'

Wszystko wskazuje na dogrywkę. Obie ekipy starają się coś zdziałać poprzez dalekie podania. Dużo w nich niedokładności.

116'

Kaka znowu szarżował w pole karne, odegrał do pozostawionego bez opieki Granero. Miał dużo miejsca, dlatego z bramki wyszedł Neuer i przewrócił przeciwnika. Kassai był innego zdania. Odgwizdał symulację Hiszpana i dał mu żółty kartonik.

23:04

Tak w pierwszej połowie strzelali z karnych Ronaldo i Robben. Szykuje nam się powtórka. Czeka nas jeszcze mnóstwo emocji w Madrycie!

Real Madryt - Bayern MonachiumReal Madryt - Bayern Monachium

113'

Świetną piłkę w polu karnym otrzymał Kaka. Zbiegł do boku, chciał dośrodkować i trafił w Boatenga. To mogła być świetna szansa !

112'

Kaka wszedł w pole karne i... od bramki Neuer.

111'

Granero za Oezila.

108'

Samotnie dobrą akcję zamierał wypróbować Kaka. Zachował się samolubnie i stracił piłkę. A miał do kogo podać...

106'

Druga zmiana w ekipie Realu. Higuain wchodzi za Benzemę.

106'

Startujemy z drugą częścią dogrywki.

105'

Pierwsza połowa dogrywki dobiegła końca. Wynik ciągle bez zmian.

105'

Na boisku leżą Gustavo i Benzema. Badstuber ogląda żółtą kartkę i także nie zagra w finale, o ile jego zespół się w nim znajdzie.

102'

Żółty kartonik dla Gustavo. Jeśli Bayern awansuje, to podobnie jak Alaba nie zagra 19 maja w finałowym spotkaniu na Allianz Arena.

101'

To mogło się źle skończyć ! Po wrzuce Gomeza, Ramos i Casillas nie porozumieli się ze sobą i w konsekwencji nikt z nich nie przejął futbolówki.

100'

Wrzutkę Benzemy pewnie wyłapuje Neuer.

99'

Ronaldo miał niebywałą okazję na oddanie kapitalnego uderzenia w światło bramki. Zawahał się jednak i odnotował stratę.

98'

Real ogólnie przeważa, lecz nic z tego nie wynika. Bayern nie bardzo chce atakować. Czyżby wszystko rozstrzygnęło się w jedenastkach ?

95'

Mueller za Ribery'ego.

95'

Real chce jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości.

93'

Marcelo chciał zdziałać coś sam. Skończyło się na stracie.

92'

Po wrzutce z rzutu rożnego, w polu karnym Bayernu zawrzało. Sytuację wyjaśnił Badstuber.

91'

Zaczynamy dogrywkę !

93'

Koniec regulaminowego czasu gry!

92'

Ronaldo rozpaczliwie z dystansu i ponownie mu nie wyszło.

91'

Marcelo zaatakował nogi Robbena i pokazał żółtą kartkę... Robbenowi za dyskusje.

90'

Kolejne bardzo brzydkie zachowanie Alaby. Kassai nadal pobłażliwe wobec gracza Bayernu, który ma już na koncie żółty kartonik.

87'

Bayern miał piłkę meczową !! Robben zagrał w pole karne do Gomeza. Ten powinien od razu uderzać, bo przed sobą nie miał nikogo prócz Casilasa. Długo jednak zwlekał i skutecznie zachowała się para stoperów Realu.

85'

Teraz to Bayern jest na połowie rywala.

83'

Real usiłuje coś zdziałać Nic mu nie wychodzi za sprawą skoncentrowanej linii obrony przyjezdnych. Zapach dogrywki coraz wyraźniejszy.

79'

Benzema ograł na prawym skrzydle Badstubera i wbiegł w pole karne. Próbował zagrywać na środek do wchodzącego Ronaldo, ale wszystko zakończyło się na interwencji defensora.

76'

Zaczął się ostatni kwadrans. W tym okresie Real lubi zdobywać bramki. Czy tym razem się uda ?

76'

Mourinho dokonuje zmiany. Schodzi z boiska Di Maria. Za niego wchodzi Kaka.

72'

Nie wychodzą Ronaldo rzuty wolne. Tym razem postawił na siłę i trafić mógł tylko Panu Bogu w okno.

71'

Znów Real. Zagranie na skrzydło, Ronaldo wycofuje do Benzemy. Bezpośrednie uderzenie Francuza wędruje prosto w... trybuny.

70'

Ronaldo egzekwował rzut wolny z 40.metrów. Piłkę adresowaną w sam środek bramki, bez problemów łapie monachijski bramkarz.

68'

Ależ akcja Robbena. Holender zdecydował się na samotny rajd, wyprzedził Pepe i w polu karnym został powstrzymany przez szarżującego Casillasa.

66'

Kroos dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Gomez główkował bardzo bardzo nieczysto.

64'

Xabi Alonso zaadresował piękne, prostopadłe zagranie do Marcelo. Kassai odgwizdał spalonego, którego... nie było.

62'

Akcja Bayernu. Robben próbował oddać dobre podanie z prawej strony pola karnego. Tymczasem nabił futbolówkę w Marcelo.

59'

Arbeloa bezpardonowo potraktował Ribery'ego. Żółta kartka !

58'

Odpowiedź gości. Gomez przymierzył zza szesnastki. Piłka po rykoszecie trafiła do Casillasa.

57'

Strzał Benzemy z ostrego kąta świetnie broni Neuer.

56'

Na boisku piłkarskie szachy. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataku. Czyżby czekano na dogrywkę ?

55'

Robben rozpędzał się i próbował zagrać do Gomeza. Cały plan przerwał dobrą interwencją jeden z defensorów Kastylijczyków.

53'

Teraz Kastylijczycy mają piłkę. Dalekie zagranie do Benzemy. Francuz był na spalonym.

49'

Goście cały czas dłużej pozostają przy piłce i wymieniają podania.

46'

Real od początku ruszył do ataku, ale wrzutka w pole karne nie znalazła adresata.

46'

Rozpoczyna drugą część spotkania.

21:36

Powtórki pokazały, że przy drugiej bramce Ronaldo nie ma mowy o spalonym. Co do ręki Alaby - można się przyczepić. Z pewnością nie było to umyślne zagranie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Kapitalny strzał Robbena z rzutu wolnego w prawy róg. Jeszcze lepiej zachował się Casillas.

45'

Real opanował sytuacje i póki co zabiera monachijczykom możliwość przeprowadzenia akcji.

44'

Ronaldo błyskawicznie rozprawił się z Bayernem, ale monachijczycy nie złożyli broni. Zobacz zdjęcia na żywo z Madrytu! Cristiano Ronaldo i Philipp Lahm podczas meczu Real - Bayern

43'

Moment nieciekawej gry. Piłka przechodzi od jednych do drugich.

39'

Fatalnie chybione uderzenie Robbena poszybowało wysoko nad bramką.

37'

Ronaldo szukał szansy z rzutu wolnego. Na posterunku był Neuer.

36'

Boateng powstrzymał Ronaldo na granicy ryzyka. Skończyło się na kornerze.

35'

Zamieszanie w polu karnym Casillasa. Hiszpański golkiper w ostatniej chwili powstrzymał napastnika Bayernu.

35'

Gomez miał doskonałą szansę na wyrównanie. Uderzył prosto w Casillasa, który jednak nie interweniował zbyt pewnie.

33'

Podopieczni Jose Mourinho próbują wyjść z inicjatywą.

31'

Przepiękne uderzenie Benzemy z ostrego kąta na dalszy słupek. Minimalnie niecelny. Co by to była za bramka !

30'

Krótko rozegrany rzut wolny. Strzał Ronaldo z ponad 30 metrów, skozłował w polu karnym i przeleciał obok słupka.

29'

Trzeba przyznać, że bramki dla Realu były dziełem kontrowersji. Ręka w wykonaniu Alaby była dość przypadkowa, z kolei trafienie Ronaldo padło z ewidentnego spalonego. Co o tym sądzicie ?

27'

Pepe ukarany.

27'

GOOOOOOOOOOOL !!! Robben celnie uderza w tuż przy słupku. Casillas był jednak bliski udanej interwencji. Minimalnie się spóźnił. W tym momencie mamy dogrywkę !

27'

Karny dla Bayernu ! Pepe przewrócił. wbiegającego Kroosa.

26'

Odpowiedź Realu. Akcja lewą stroną Ronaldo. Zagranie prosto w Neuera, który nie interweniuje zbyt pewnie.

26'

Bayern przeważa cały czas. Od dłuższego czasu wymienia między sobą serie podań.

23'

Kolejna próba z dystansu Bawarczyków. Z dystansu płasko po ziemi strzelał Gustavo. Do światła bramki zabrakło kilku centymetrów.

22'

Gomez przymierzył z dystansu i znów z mizernym skutkiem.

20'

Zakotłowało w polu karnym gospodarzy, ale nic z tego nie wyszło.

20'

Bayern nie poddaje się. Częściej utrzymuje się przy piłce i szuka okazji. Ciężko jednak rozegrać składną akcję.

18'

Dobre podanie leciało w kierunku Gomeza. Przytomnie zachował się Pepe.

17'

Paraboliczny strzał Robbena powędrował w ręce Casillasa.

15'

GOL GOL GOL GOL GOL GOOOOOOOOOOL !!!!! Niewykorzystane okazje się mszczą. Oezil zagrywa na bok do Ronaldo, który zupełnie niepilnowany przed bramkarzem pewnie strzela z 10 metrów obok Neuera.

13'

Bayern gra wysoko pressingiem i stara się nie opuszczać połowy przeciwnika. Nie zawsze mu się to udaje.

12'

Znów Bayern miał okazję ! Gomez uderzył z 18 metrów. Casillas wypluł futbolówkę przed siebie, do której natychmiast zaczął dobiegać Ribery. Wspaniałą interwencją w ostatniej chwili powstrzymał się Khedira wybijając na rzut rożny.

11'

Alaba z dystansu potężnie nad poprzeczką.

10'

Bayern coraz częściej przebywa z piłką na połowie Realu. Defensywa miejscowych póki co działa bezbłędnie.

8'

Bayern blisko wyrównania. Alaba chciał się zrehabilitować. Na lewej stronie zdecydował się na rajd, wyprzedził Pepe i dograła na środek pola karnego do Robbena. Holendrowi nie udało się wpakować piłki między słupki. Fatalnie przestrzelił.

6'

GOOOOOOOOOOOL !!!! Cristiano Ronaldo pewnie egzekwuje jedenastkę. Wyczuł intencje bramkarza i pewnie uderzył po ziemi w lewy róg.

6'

Rzut karny dla Realu !! Po dośrodkowaniu z lewej strony Marcelo, uderzał Di Maria. Strzał zablokował ręką Alaba.

4'

Bezmyślny i brutalny faul Arbeloi na Riberym. Sędzia Kassai pozostaje na razie łaskawy.

3'

Szansa gospodarzy ! Z prawego skrzydła w pole karne wbiegł Di Maria, odegrał do Oezila, który przymierzył prosto w ręce Neuera.

2'

"Królewscy" od samego początku starają się jak najdłużej utrzymać przy piłce.

1'

Sędzia gwiżdże po raz pierwszy ! Przed nami 90 minut arcy ciekawego widowiska.

20:44

Aż sześciu zawodników Bayernu zagrożonych wykluczeniami kartkowymi.

20:42

Wrzawa na Santiago Bernabeu. 70 tys. widzów macha białymi chorągiewkami.

20:42

Na twarzach zawodników olbrzymie skupienie. Trudno się dziwić, bo wkrótce czeka ich niezwykle zażarty bój.

20:41

Kibice Realu wierzą w awans. Na trybunach unoszony jest w górę transparent: " Hasta el final, Vamos Real "

20:38

Jose Mourinho wreszcie uległ namowom kibiców i posadził na ławce Fabio Coentrao. Na jego pozycji po murawie będzie biegał Marcelo.

20:38

Tak się bawili kibice Bayernu przed meczem w Madrycie.

Kibice przed meczem Realu z Bayernem

20:30

- Prawda. Bernabeu może zaprowadzić nas do finału - jestem tego pewien! - odpowiedział mu Cristiano Ronaldo.

20:30

- Chcemy poczuć 80 tysięcy kibiców na stadionie tak szybko jak tylko zaczniemy się rozgrzewać przed meczem - napisał przed spotkaniem na swoim Twitterze Sergio Ramos.

20:20

W Madrycie panuje totalne szaleństwo! Zobaczcie, jak kibice przywitali jadących na stadion piłkarzy Realu! Jakby ci już byli mistrzami!

20:18

Ławka rezerwowych Bayernu: Butt, Olic, Rafinha, Pranjic, Müller, Contento, Tymoszczuk.

20:17

Ławka rezerwowych Realu: Adán, Kaká, Granero, Coentrao, Albiol, Higuaín, Callejón.

20:17

Witamy w relacji live z drugiego półfinałowego meczu Ligi Mistrzów! W finale czego już Chelsea, sensacyjny pogromca FC Barcelony. Czy w Monachium, na własnym stadionie zagra drużyna Bayernu?