Liga Konferencji. Karol Świderski z asystą w meczu PAOK-u

5 listopada 2021, 08:40 | DW

PAOK Saloniki przegrał z FC Kopenhagą 1:2, a Karol Świderski zanotował asystę w 8. minucie meczu przy golu Zivkovicia.

Grecka drużyna prowadziła u siebie już 1:0 po ośmiu minutach. Znakomitym podaniem do Zivkovicia popisał się Karol Świderski, który coraz częściej notuje bramki i asysty. Tym razem Polak zaliczył kluczowe podanie, bo PAOK mógł ustawić spotkanie pod własną grę. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy do siatki trafił jednak Peter Ankersen.

Gospodarze dali się wciągnąć w grę Duńczyków i tuż po zmianie stron przegrywali już 1:2. Wynik nie uległ zmianie już do samego końca spotkania.

Po czterech kolejkach Ligi Konferencji PAOK Saloniki ma na koncie siedem punktów, ale zajmuje dopiero trzecie miejsce w grupie F. Prowadzi FC Kopenhaga, a drugi jest Słowan Bratysława.