Czerwoną kartką ukarany Kucharczyk za dyskusję z sędzią

21:55

Dziękuje za uwagę i życzę dobrej nocy

21:54

Legia przeważała w drugiej połowie, jednak było to za mało na awans do kolejnej rundy. Gościom udało strzelić się wyrównującego gola, ale nie dali rady trafić kolejnego. Dudelange dobrze się broniło i zapewniło sobie awans do następnej rundy

94'

Sędzia kończy spotkanie !

91'

4 minuty doliczone !

90'

Ostatnia zmiana w zespole Dudelange, boisko opuszcza Stolz, a zastępuje go Sinani

87'

Podanie Carlitosa do Kante, który przełożył piłkę na prawą nogę i pokonał Jouberta

86'

Legia wyrównuje !

81'

Kolejna dobra piłka Carlitosa do Hamalainena, ale Fin ponownie nie wykorzystał dobrego zagrania

79'

Zmiana w ekipie gospodarzy, boisko opuszcza Kruska, a zastępuje go Melisse

78'

Dośrodkowanie Carlitosa do Hamalainena, ale Fin uderzył nad poprzeczką

77'

Ostatnia zmiana w zespole gości, na boisku pojawia się Eduardo w miejsce Mączyńskiego

74'

Pierwsza zmiana w zespole Dudelange, na murawie melduje się Bisevać w miejsce Stumpfa

71'

Stuprocentowa sytuacja dla Dudelange ! Jordanov wstrzelił piłkę w pole karne i minął się z piłką Turpel

69'

Druga zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Nagy, a zastępuje go Hamalainen

66'

Ponownie Szymański i tym razem lepsze uderzenie, ale ponownie niecelnie

64'

Szymański oddał strzał, ale raczej chciałby o tym uderzeniu zapomnieć

62'

Żółta kartka dla Kante za pretensje do sędziego

59'

Dobre 15 minut w wykonaniu Legii, ekipa z Polski utrzymuje się przy piłce i stwarza coraz większe zagrożenie pod bramką Jouperta

54'

Dośrodkowanie Szymańskiego z rzutu rożnego do Cafu, a ten myli się minimalnie

53'

Mocny strzał Carlitosa, ale dobrze broni Joubert

51'

Nieporozumienie pomiędzy Mączyńskim i Szymańskim, piłka dla gospodarzy

45'

Ricardo Sa Pinto decyduje się na pierwszą zmianę, boisko opuszcza Philipps, a w jego miejsce zobaczymy Szymańskiego

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę, od środka goście

20:59

Piłkarze wracają na boisko !

20:48

Zapraszamy za 15 minut !

20:48

Dudelange dobrze weszło w mecz. Zawodnicy z Luksemburgu wykorzystali nieporadność Legii w obronie i udało się im zdobyć dwie bramki. "Legioniści" wzięli się za odrabianie strat, co poskutkowało strzeleniem gola kontaktowego. Polska drużyna przejęła inicjatywę w końcówce meczu, ale muszą uważać na groźne kontry gospodarzy

45'

Koniec pierwszej części spotkania !

43'

Dobra akcja Dudelange, dośrodkowanie z rzutu wolnego do El Hritiego, który trafia w słupek !

39'

Strzał Couturier, ale lepiej tego nie komentować

37'

Wieteska ogląda żółtą kartkę

35'

Malget ukarany żółtą kartką

34'

Mocna piłka do Kucharczyka, który zdążył do piłki i idealnie dograł do Kante, a ten dopełnił formalności

33'

Kontaktowy gol dla Legii !

30'

Strzał Hlouska, ale bardzo niecelnie

27'

Indywidualna akcja Stolza, który oddał mocny strzał, ale Malarz na posterunku

24'

Dudelange ponownie w natarciu, dobra wrzutka Couturiera, ale dobrze przeciął je Philipps

19'

Gra na jeden kontakt między Turpelem i Stelvio, który została zakończona płaskim strzałem przez tego drugiego

18'

Gospodarze podwyższają prowadzenie !

16'

Dobra sytuacja dla Legii, Kucharczyk płasko dograł do Cafu, który dobrze uderzył, ale minimalnie niecelnie

13'

Groźna akcja gospodarzy, Turpel ograł Wieteske i dograł piłkę w pole karne, ale dobrze interweniował Pazdan

9'

Dobra piłka do Turpela za plecy obrońców, ten dograł do Stumpfa, który niekryty pokonał Malarza mocnym uderzeniem

8'

Dudelange wychodzi na prowadzenie !

5'

Akcja gospodarzy,ale Turpel nie wyszedł do podania i spokojnie piłkę łapie Malarz

1'

Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka gospodarze !

19:56

Piłkarze już na murawie !

19:52

"Legioniści" w pierwszym spotkaniu polegli u siebie 1:2. Bramki dla gości strzelali Couturier i Turpel, a dla Polskiej drużyny gola strzelił Carlitos. W dzisiejszym meczu nie zagra Inaki Astiz, który w pierwszym spotkaniu obejrzał czerwoną kartkę.

19:46

Witam Państwa bardzo serdecznie i zapraszam na mecz pomiędzy F91 Dudelange, a Legią Warszawa !