menu

Liga Europy. Trener Legii Marek Gołębiewski: Mecz z Leicester może dać awans do kolejnej rundy

24 listopada, 20:26 | psz

Liga Europy. W czwartkowy wieczór Leicester City podejmie u siebie Legię Warszawa. W pierwszym spotkaniu mistrzowie Polski niespodziewanie pokonali Anglików 1:0. W lidze jednak spisują się fatalnie. - Musimy gryźć trawę i walczyć w każdym meczu, a wtedy przełamanie na pewno nadejdzie - przekonywał na przedmeczowej konferencji szkoleniowiec mistrzów Polski, Marek Gołębiewski.


fot. screen wideo Legia.com

Marek Gołębiewski (trener Legii Warszawa): Dla nas wynik meczu Spartaka ma jakieś znaczenie, ale tak naprawdę wszystko zależy od nas. Mecz z Leicester jest bardzo ważny, może ułożyć tabelę i dać awans do kolejnej rundy. Jeżeli to się nie zdarzy, to rywalizacja ze Spartakiem będzie decydująca. Wszystko zależy od nas i to jest najważniejsze.

- Już od pewnego czasu staramy się wyjść z dołka mentalnego. Widziałem poprawę w drugiej połowie spotkania z Górnikiem. Moi piłkarze walczyli i pokazali charakter. Nie przyniosło to jednak zwycięstwa. Najlepszym impulsem będzie zwycięstwo. Potrzebujemy trzech punktów. Musimy gryźć trawę i walczyć w każdym meczu, a wtedy przełamanie na pewno nadejdzie.

- Nadal jestem entuzjastą, ale wyniki mnie nie bronią. Przegraliśmy trzy mecze ligowe, a jedyne zwycięstwo odnieśliśmy w Pucharze Polski. Taka jest praca trenera. Cały czas szukamy odpowiedniego ustawienia i rotujemy składem. Tak też było w Zabrzu. Po zmianie ustawienia i dokonaniu zmian, wyglądało to lepiej. Ze swojej strony mogę obiecać, że zrobię wszystko, aby ta drużyna się podniosła.

- Legia gra w Lidze Europy trochę inaczej. Jesteśmy bardzo bliscy jednego systemu. Na czwartek mamy przygotowany jeden system, który będziemy chcieli praktykować w Europie, ale również na polskich boiskach.

źródło: Legia Warszawa

Leicester - Legia transmisja TV. Gdzie oglądać?


Mecz Leicester City - Legia Warszawa zaplanowano na czwartek 25 listopada na godz. 21:00. Gdzie obejrzeć spotkanie w telewizji? W TVP 2 będzie można zobaczyć retransmisję starcia tuż po jego zakończeniu - o godzinie 23. Komentują Sławomir Kwiatkowski oraz Sebastian Mila.

Leicester - Legia stream online
Gdzie oglądać mecz Leicester - Legia na żywo w internecie? Transmisja wyłącznie na platformie viaplay.pl oraz w aplikacji Viaplay. Komentuje duet: Piotr Domagała - Marcin Borzęcki.

  • Data meczu: 25.11.2021
  • Godzina: 21:00
  • Leicester City - Legia Warszawa NA ŻYWO
  • transmisja: Viaplay
  • retransmisja: TVP2, TVPSPORT.PL

Tekstowa relacja na żywo z meczu Leicester City - Legia Warzawa w GOL24.pl!

LIGA EUROPY w GOL24


Więcej o LIDZE EUROPY - newsy, wyniki, terminarze, tabele


Polecamy