menu

Liga Europy: Mateusz Wieteska przed Leicester: Musimy trzymać się razem jako drużyna i wspierać na każdym kroku

24 listopada, 20:34 | psz

Liga Europy. W czwartek Leicester City zagra u siebie Legię Warszawa w 5. kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Mistrzowie Polski zgromadzili co prawda 6 punktów, ale w PKO Ekstraklasie spisują się fatalnie.


fot. screen wideo Legia.com

Mateusz Wieteska (obrońca Legii Warszawa): Każde spotkanie Ligi Europy to dla nas nagroda za awans do rozgrywek i chcemy cieszyć się każdą minutą na boisku. Możemy sprawdzić poziom drużyn z najlepszych lig w Europie. Wiemy, jaka jest nasza sytuacja. W lidze nie wygraliśmy od dłuższego czasu, ale chcemy jak najszybciej dokonać przełamania. Naszym celem również w Lidze Europy jest poprawa zajmowanego przez nas miejsca.

- W tym trudnym dla nas okresie musimy trzymać się razem jako drużyna i wspierać się na każdym kroku. Nie mogą między nami powstawać konflikty. Wzajemne wsparcie przyniesie efekty. W ostatnim meczu pokazaliśmy, że potrafimy grać, nie odnieśliśmy zwycięstwa, ale jesteśmy na dobrej drodze, by zmienić naszą sytuację.

- Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, w drużynie nie ma konfliktów. W meczu z Górnikiem doszło do pewnej sytuacji w związku z emocjami, które w nas buzują. Kiedy dzieje się coś złego, dużo dzieje się pod wpływem emocji. Chłopaki wyjaśnili sobie pewne sprawy związane z wydarzeniami meczowymi na boisku, ale poza boisko tego nie przenieśli. Po meczu wszystko wróciło do normy.

źródło: Legia Warszawa

Leicester - Legia transmisja TV. Gdzie oglądać?


Mecz Leicester City - Legia Warszawa zaplanowano na czwartek 25 listopada na godz. 21:00. Gdzie obejrzeć spotkanie w telewizji? W TVP 2 będzie można zobaczyć retransmisję starcia tuż po jego zakończeniu - o godzinie 23. Komentują Sławomir Kwiatkowski oraz Sebastian Mila.

Leicester - Legia stream online
Gdzie oglądać mecz Leicester - Legia na żywo w internecie? Transmisja wyłącznie na platformie viaplay.pl oraz w aplikacji Viaplay. Komentuje duet: Piotr Domagała - Marcin Borzęcki.

  • Data meczu: 25.11.2021
  • Godzina: 21:00
  • Leicester City - Legia Warszawa NA ŻYWO
  • transmisja: Viaplay
  • retransmisja: TVP2, TVPSPORT.PL

Tekstowa relacja na żywo z meczu Leicester City - Legia Warzawa w GOL24.pl!

LIGA EUROPY w GOL24


Więcej o LIDZE EUROPY - newsy, wyniki, terminarze, tabele


Polecamy