Chazar LenkoranWC
1 : 1
Lech PoznańLech Poznań
18:55

Lech zremisował w Azerbejdżanie z Chazarem Lenkoran 1:1. Zatem kwestia awansu do kolejnej rundy roztrzygnie się podczas rewanżu przy Bułgarskiej.

93'

Koniec meczu.

92'

Pół minuty do końca gry. Szarża Lovrencicsa zakończona niecelnym strzałem.

90'

Drewniak żółta kartka, I w konsekwencji czerwona.

90'

Trzy minuty doliczył arbiter.

89'

Tempo gry znacznie spadło. Wydaje się, że obie drużyny pogodziły się już z remisem.

89'

Lovrencics za Ubiparipa.

87'

Strzał po ziemi i z problemami Burić wybija na rzut rożny. Po stałym fragmencie znowu uderzenia próbowali azerscy piłkarze i będzie kolejny róg.

84'

Do zmiany przygotowany już Gergo Lovrencics. Kogo zastąpi węgierski zawodnik?

83'

A na stadionie rozległo się Kolejorz! Kolejorz! Grupka około 30 kibiców poznańskiego Lecha dała o sobie znać.

82'

Przy piłce Możdżeń, indywidualna akcja pomocnika Kolejorza i aut dla Lecha.

81'

Akcję Lechitów zaczyna Murawski. Wymiana podań i strata piłki. W odpowiedzi akcja Chazaru futbolówka powędrowała do Touncary, który spróbował szczęścia strzałem z dystansu. Uderzenie Malijczyka niecelne.

79'

Za Rumuna Pita Brazylijczyk Ricardo Gomes.

77'

Żółta kartka dla Kamińskiego.

75'

Kolejna akcja Lechitów. Prawą stroną uciekał Możdżeń. Jego dośrodkowanie nieudane i piłka w rękach Agayeva.

74'

Djurdjević rozpoczyna akcję podaje do Wilka ten z powrotem do Ivana Djurdjevicia. Serb zagrywa w pole karne, jednak zabrakło napastnika Kolejorza.

72'

Za Tonewa wchodzi Wilk.

69'

Możdżeń podaje do Murawskiego.Teraz Lechici chcą uspokoić grę. Już dawno nie zagrozili bramce Agayeva.

67'

Akcja piłkarzy azerskich . Szarża Pita minął Możdżenia i Kamińskiego, jednak świetna asekuracja Murawskiego, który wyjaśnił sytuację.

65'

Żółta kartka dla Abishova.

65'

Od autu poznaniacy w środkowej strefie boiska. Po piłkę zmierza Luis Henriquez.

64'

Akcja Chazaru zakończona niecelnym strzałem i od bramki kolejny raz w II połowie rozpocznie Jasmin Burić.

62'

Piłkę stracił Pit, w tej sytuacj zaprocentował pressing Lechitów.

60'

Djurdjevic melduje się na boisku.

59'

Ależ akcja poznaniaków. Strzał Możdżenia broni bramkarz Agayev, jeszcze dobitka Kolejorza i też nieskuteczna.

58'

Rozgrzewają się w tej chwili Lechici: Lovrencics, Kiełb i Wilk.

58'

Dośrodkowanie Rumuna Pita z rożnego pewnie łapie Jasmin Burić.

57'

Rzut rożny dla Chazaru piłka po dośrodkowaniu odbiła sie od głowy Arboledy.

56'

Żółta kartka dla Szymona Drewniaka za faul na Tounkarze.

55'

Jak dotąd "Chelsea Kaukazu" nie wydaje się, aż tak groźna.

54'

Możdżeń faulował Bułgara Todorova. Od stałego fragmentu gry z własnej połowy rozpoczął Chazar.

52'

Świetna akcja Tonew ze Ślusarskim i strzał Ubipariba wypluwa przed siebie Agayev. Nie było nikogo na dobitkę.

51'

Faul Manuela Arboledy i słowne upomnienie austriackiego arbitra.

49'

Uderzenie z dystansu 20 - letniego Malijczyka Tounkary. Trener Rumak zaniepokojony wyszedł poza swoje stanowisko i przekazał swoje uwagi Wołąkiewiczowi.

48'

Akcja Adriana Pita, w ostatniej chwili piłki odskoczyła mu od nogi. Ależ wściekły był Pit po tym zagraniu.

46'

Brenes wchodzi za Alviza.

47'

Piłka wrzucona pole karne Lechitów i pewnie łapie ją Jasmin Burić. Tym razem Burić bezbłędny.

46'

Lechici zaczynają drugą połowę.

18:02

lechTrwa jeszcze przerwa w Lenkoranie

17:51

W meczu z azerską drużyną Lech szybko otrząsnął się ze straty bramki. A Lechici stracili gola już w czwartej minucie spotkania. W dalszej fazie gry Kolejorz wyrównał po trafieniu Możdżenia i prezentował się lepiej od zespołu Chazara.

48'

Sędzia kończy I połowę do przerwy w Lenkoranie remis 1:1.

46'

Kolejna akcja Kolejorza Henriquez w tempo do Tonewa i Bułgar zdecydował się na strzał. Uderzenie pomocnika Lecha ponad bramką.

45'

Arbiter dolicza 3 minuty do I połowy.

44'

Akcja Lecha; Tonew do Ubiparipa, ale ten kryty przez dwóch piłkarzy Chazaru traci piłkę i rozpoczynają akcję gracze azerscy.

42'

Nie było niebezpieczeństwa po stałym fragmencie gry dla Lechitów. Na trybunach stadionu w Lenkoranie meksykańska fala. Kibice Chazaru reagują bardzo żywiołowo.

41'

Uderzenie Tonewa zablokowane przez Azerów i rzut rożny dla Lechitów.

39'

Świetna kontra Lechitów, jednak bardzo dobra asekuracja obrońców Chazara.

38'

Akcja Chazaru niebezpiecznie atakował Malijczyk Tounkara, jego strzał zblokował Marcin Kamiński.

36'

Ślusarski do Możdżenia, teraz przy piłce Ubiparib zagrywa do Slusarza, jednak napastnik Lecha stracił futbolówkę.

34'

Faul na Tonewie, sędzia nic nie widział nie było gwizdka arbitra. Teraz Austriak przegrał grę i Tonew jest opatrywany przez masażystów.

32'

Znowu Lechici krótko rozgrywają akcję, piłka na pole karne do Ślusarskiego i skutecznie interweniują piłkarze Lenkoranu.

30'

Luis Henriquez świetnie odebrał piłkę Tounkarze i niecelnie strzelał prawą nogą. Piłka wysoko ponad poprzeczką. Od bramki Agayev.

27'

Lech utrzymuje się przy piłce. Spokojnie wyprowadza akcje. Szybka piłka do Tonewa i jego dośrodkowanie wychodzi poza boisku. To Lechici teraz częsciej atakują.

26'

Pierwszy rzut rożny dla Poznaniaków. Do piłki podchodzi Tonew.

24'

Drewniak do Luisa Henriqueza z klepki i Panamczyk nie doszedł do tego zagrania. Od bramki azerski bramkarz. Chwila oddechu dla obu drużyn.

23'

Znowu akcja Lecha w środkowej strefie i faul na Mateuszu Możdżeniu.

22'

Faul Alviza na Rafale Murawskim.

21'

Akcja Lecha i prosta strata Tonewa. Strzał Tounkary i Burić z problemami na raty złapał strzał zawodnika Chazaru.

19'

Piłka po strzale głową Możdżenia wpadła przy dalszym słupku bramki Agajewa.

19'

Mateusz Możdżeń strzelcem bramki. Świetna akcja Bartosza Ślusarskiego i Możdżeń wyrównuje stan meczu.

19'

GOOOL!!!

15'

Subasić do Tounkara ten mija Drewniaka i Murawskiego, podaje do Pita. Strzał Rumuna nieznacznie niecelny. Rumun jest dzisiaj bardzo aktywny i na niego muszą zwrócić więcej uwagi.

16'

Żółta kartka dla Alviza.

12'

Piłka po strzale Adriana Pita z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką.

10'

Rzut wolny dla Chazaru znowu było niebezpiecznie, skończyło się tylko na strachu.

8'

Dobra akcja Lecha Poznań. Dośrodkowanie Możdżenia i piłka nad głową Tonewa. Dobra akcja Lechitów.

6'

Tymczasem nad stadiionem w Lenkoran ulewa. długie podanie na Ślusarskiego, ale ten na spalonym.

5'

Trwa usuwanie serpentyn, które azerscy kibice wrzucili na boisko.

5'

Z piłką mnął się Burić, uderzenie Pita z bramki wybił Kamiński. I najszybciej do piłki doszedł Subasić.

4'

GOOOOL!!! 1:0 dla Azerów! Fatalny błąd Buricia.

3'

Długie podanie gracza azerskiego na prawą stronę do Bonfima, który nie doszedł do piłki i od bramki Burić.

2'

Akcja Ślusarskiego i strzał Tonewa niecelny, wysoko nad poprzeczką bramkarza Azerów.

1'

Rozpoczynają piłkarze azerscy.

16:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisku.

16:56

Kibice Kibice Chazara wypełnili stadion w Lenkoranie.

16:42

Mariusz Rumak ma już dość podróżowania na wschód. W kolejnej rundzie wołałby trafić na jakiś "europejski" zespół. - Jeżeli już mamy zwiedzać kolejne kraje, to wolałbym coś innego, zamiast wycieczki na wschód - mówił Rumak.

16:37

Lech będzie musiał radzić sobie bez Łukasza Trałki, który dwa tygodnie temu podczas pierwszego spotkania z Żetysu doznał kontuzji. Do Lenkoranu polecieli natomiast trzej bramkarze, jak wyjaśnił Rumak, "na wszelki wypadek".

16:37

Jeszcze kilkanaście lat temu byli za żelazną kurtyną; dziś stać ich na pozyskiwanie coraz lepszych piłkarzy. Mają do tego piękne ośrodki; nieprzypadkowo ich reprezentację prowadzi Niemiec Berti Vogts - mówił na konferencj prasowej Mariusz Rumak.

16:30

Miejsce Krzysztofa Kotorowskiego w bramce zajmie dzisiaj Jasmin Burić. Dzisiejszy rywal Lecha wydaje się być na papierze znacznie mocniejszy od Żetysu. A jak będzie to wyglądało na boisku wkrótce się przekonamy Wisla Krakow-Lech Poznan 1:0

16:26

lech poznań

Piłkarze Lecha odbyli wczoraj trening na obiekcie Chazara. Pot lał się z nich strumieniami.

16:21

Stadion w Lenkoranie prezentuje się lepiej od tego kazachskiego z Tałdykorganu. Za to murawa pozostawia wiele do życzenia. lech poznań

16:18

Trener Rumak obawia się rajdów lewą stroną Rumuna Adriana Pita, który ma za soba przeszłość w AS Romie. Dlatego na prawą stronę obrony został przesunięty dzisiaj Hubert Wołąkiewicz.

16:15

Znamy już skład Lecha Poznań na mecz z Chazarem Lenkoran w 2. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. Na środku obrony razem z Marcinem Kamińskim wystąpi Manuel Arboleda.