Michał Kucharczyk: Problemem jest za krótka przerwa między sezonami

18 sierpnia 2017, 12:59 | Tomasz Biliński

Legia Warszawa rozpoczęła sezon 7 lipca meczem o Superpuchar Polski (przegranym z Arką Gdynia po rzutach karnych). Od tamtego czasu rozegrali 12 meczów. Na napięty terminarz zwraca uwagę trener Jacek Magiera, wspominają o nim także piłkarze. - Nie chcę tłumaczyć się krótkimi urlopami. Ale faktem jest, że my, legioniści, gramy 50-60 meczów w sezonie, a przerwy między jednym a drugim sezonem mamy 13 dni przerwy - przekonywał po remisie z Sheriffem Tyraspol skrzydłowy stołecznego zespołu Michał Kucharczyk.

Legioniści w 40 dni rozegrali 12 meczów.

W czwartek Legia zremisowałem z mistrzem Mołdawii 1:1. Rewanż w czwartek 24 sierpnia w Tyraspolu. Zwycięzca rywalizacji zagra w fazie grupowej Ligi Europy.

Nim ekipa Magiery przystąpi do potyczki, zmierzy się w niedzielę z Wisłą w Płocku (godz 15.30, transmisja Canal+ Sport).