Malarz: Po pierwszej bramce wiedziałem, że w drugiej połowie przypieczętujemy zwycięstwo [WIDEO]

20 lipca 2016, 09:06 | Agencja TVN / x-news

We wtorek (19.07) Legia Warszawa pokonała bośniacki Zrinjski Mostar 2:0 i awansowała do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. - Cieszę się, że zagraliśmy na zero. Przeciwnik postawił trochę większe warunki niż tydzień temu u siebie. Lepiej się prezentowali i grali piłką, dlatego też mieliśmy trochę większe problemy. Po pierwszej bramce wiedziałem, że w drugiej połowie przypieczętujemy zwycięstwo - powiedział Arkadiusz Malarz, bramkarz Legii Warszawa.

15.04.2016 warszawa

mecz ekstraklasy pomiedzy legia warszawa a lech poznan rozegrany na stadionie legii - legia lech ekstraklasa mecz pilkarz pilka boisko

nz- arkadiusz malarz

15.04.2016 warszawa mecz ekstraklasy pomiedzy legia warszawa a lech poznan rozegrany na stadionie legii - legia lech ekstraklasa mecz pilkarz pilka boisko nz- arkadiusz malarz fot. bartek syta / polska press