Lech Poznań: Oceniamy piłkarzy Kolejorza w meczu z Gandzasarem Kapan

19 lipca 2018, 19:31 | Karol Maćkowiak

Lech Poznań cudem awansował do II rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Tak oceniliśmy grę piłkarzy Kolejorza w meczu rewanżowym z Gandzasarem Kapan.

Christian Gytkjaer praktycznie był bez podań.

MATUS PUTNOCKY 5
W pierwszej połowie kilka razy musiał interweniować i spisywał się bez zarzutu. Przy bramkach nie miał większych szans.

RAFAŁ JANICKI 2
Główny winowajca przy pierwszej straconej bramce - dał rywalowi swobodnie odegrać piłkę do strzelca. Słaby występ.

NIKOLA VUJADINOVIĆ 3
Niezwykle elektryczny - prowokował niebezpieczne sytuacje pod własną bramką. Nie jest w najwyższej formie.

VERNON DE MARCO 3
Niby nie ponosi winy za straty bramek, lecz nie był to nawet poprawny występ. Ciągle schowany i zbyt ostrożny.

MACIEJ MAKUSZEWSKI 5
Jak zwykle jeden z bardziej aktywnych graczy Lecha. W pierwszej połowie powinien trafić do siatki, mając przed sobą tylko bramkarza.

TOMASZ CYWKA 2
Najsłabszy na boisku - brakowało mu szybkości i właściwego ustawienia. Dawał się ogrywać każdej akcji.

ŁUKASZ TRAŁKA 5
Przez cały mecz nie błyszczał, miał wiele problemów, natomiast strzelił bramkę na wagę awansu do II rundy.

MACIEJ GAJOS 3
Może nie zagrał wielkiego meczu, ale wykazywał wiele ochoty do gry. Szkoda, że w drugiej połowie zupełnie zgasł.

PIOTR TOMASIK 4
Miał sporo problemów w obronie. W ofensywie aktywny, lecz większość dośrodkowań nie docierała do celu.

PEDRO TIBA 4
Sporo biega, stara się, lecz na razie zbyt często poza grą. Musi jeszcze znaleźć wspólny język z kolegami z zespołu.