Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
0 : 2
manchester unitedManchester United
93'

Koniec! Początek, spotkania zapowiadał zupełnie inny wynik, lecz nie wygrywa się dobrymi chęciami, ale bramkami. Manchester po dwóch golach Younga i Hernandeza jest bliżej awansu do następnej rundy Ligi Europejskiej. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Pańswu Mateusz Andrzejewski. Jednocześnie zapraszając na mecz, Wisły Kraków, relacja już za chwilę w Ekstraklasa.net!

92'

Sulejmani! A to mogła być bramka. Źle wybrał i niestety próba lobowania bramkarza przecinika, skończyła się tylko na próbie. Od bramki rozpocznie Manchester.

90'

Aisati próbuje strzelić honorowego gola, dla Ajaxu, lecz nadal broni pewny de Gea!

89'

Tymczasem, z powodu urazu z boiska schodzi, wpuszczony wcześniej Valencia, a w jego miejsce wchodzi Welbeck.

87'

Valencia wypatrzył w polu karnym Rooneya, następnie Anglik zagrał do Hernandeza, a ten posłał piłkę do bramki pomiędzy nogami Vermeera!

86'

Gooool Hernandez i 2:0!

85'

Kolejna, potężna bomba Sulejmaniego, ale wprost w ręce de Gei!

84'

Ostatnie minuty spotkania, to ostra gra obydwu zespołów, ale przeważnie w środku pola.

77'

Schodzi strzelec bramki Young, a w jego miejsce na murawie melduje się Antonio Valencia.

75'

Eriksen, ależ bomba! Ale z kłopotami, ale broni de Gea!

74'

Niecałe 20 minut do końca spotkania. Czy Ajax zdoła wyrównać?

71'

Eriksen miękko zagrywał w pole karne, lecz bez problemu piłkę wybili, obrońcy Manchesteru.

71'

Sulejmani powalony na ziemię przec Jonesa. Rzut wolny dla gospodarzy.

65'

Nani uderza z pół obrotu, lecz niecelnie od bramki rozpocznie Vermeen.

64'

Kolejna zmiana w zespole Ajaxu, Koppersa zastąpi Boilesen.

62'

I zmiana w dzisiejszym spotkaniu.

62'

Young, dośrodkowywał z rzutu rożnego. Po zamieszaniu w polu karnym piłka wróciła do niego, a po kiwce i minięciu zawodnika Ajaxu, skierował piłkę do siatki!

60'

Young! 1:0 dla Manchesteru!

55'

Pierwsza żółta kartka, w tym meczu dla de Jonga. Od rzutu wolnego rozpocznie United.

52'

Ależ niecelne dośrodkowanie Anity, od bramki zacznie De Gea.

48'

Pierwszy strzał w drugiej częsci spotkania. Strzał Naniego, nad bramką przenosi Vermeen. Rzut rożny dla Manchesteru, nie przynosi korzyści.

46'

Zaczynamy II połowę spotkania z nadzieją na większe emocje!

45'

Koniec I pierwszej części spotkania zakończony z podtekstem. Bułykin przy lini bocznej zagrywał do będącego w polu karnym Sulejmaniego, ten zostanie "skoszony", lecz sędzia nie dyktuje rzutu karnego!

42'

Po klepce między Fabio, a Youngiem, ten pierwszy dośrodkowuje w pole karne rywala, piłka trafia na głowę Naniego, lecz strzał portugalczyka przechodzi obok bramki.

39'

A tym czasem Legia prowadzi, ze Sportingiem 1:0 Jakub Wawrzyniak strzelcem gola!

38'

Eriksen strzela wprost w bramkarza Manchesteru.

38'

Ashley Young bardzo czytelnie podawał i została mu odebrana piłka, lecz od razu naprawił swój błąd. Natępnie podał piłkę do Clevelrey, ale ten niecelnie uderza na bramkę Ajaxu.

35'

Po zamieszaniu w polu karnym aktywny dzisiaj de Jong, wyprzedził rywala, lecz nie trafił w światło bramki. Manchester, jest jakby zaszokowany, że Ajax od początku rzucł im się do gardeł.

32'

De Jong, ależ kapitalna bomba! Piłka szła na okienko bramki, lecz De Gea, popisuje się paradą!

28'

Dośrodkowywał Sulejmani, De Gea niepewnie wybija piłkę, lecz strzał Bułykina jest zablokowany przez obrońców.

22'

Jak na razie więcej z gry, mają Holendrzy. Manchester wyraźnie ospały, próbuje konstruować akcje, ale nic z tego im nie wychodzi.

19'

Rooney, oddaje strzał, ale bardzo lekki i Vermeer radzi sobie z nim bez problemu.

19'

Koppers fenomanelnie przedarł się pomiędzy obrońcami Manchesteru, po minięciu dodatkowo Naniego, oddał strzał na bramkę rywala, ale de Gea na posterunku.

14'

Özbiliz dośrodkowuje w pole karne rywala, ale bez problemów interweniuje de Gea.

13'

Ferdinand zatrzymuje strzał Aissatiego.

12'

Ajax, do tego meczu przystąpił bardzo osłabiony. W dzisiejszym meczu, na murawie nie zobaczymy m.in.:Gregory van der Wiela, Andre Ooijera, Bruno Silvy, Theo Jansenna i Eyong Enoha.

8'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu, dla Manchesteru, Nani wykonał go fatalnie. Od bramki rozpocznie Vermeer.

6'

Wzmaga się doping na stadionie w Amsterdamie.

6'

Częściej przy piłce są gospodarze.

3'

Vertonghen, za mocno wrzuca piłkę w pole karne. Od bramki rozpocznie de Gea.

2'

Na razie klasyczne badanie możliwości rywala.

19:00

Na 90 minut emocji zaprasza Mateusz Andrzejewski!

18:57

A tym czasem teraz hymn Ligi Europejskiej!

18:56

Obydwie jedenastki już są na murawie.

18:56

Natomiast w takim składzie na ten mecz wyjdzie Manchester:de Gea - P. Jones, R. Ferdinand, Evans, Fabio da Silva - Nani, Carrick, Cleverley, A. Young - Rooney, Hernandez

18:55

Skład Ajaxu:Vermeer - Anita, Alderweireld, Vertonghen, Koppers - de Jong, Aissati, Eriksen - Özbiliz, Sulejmani - Bułykin

18:19

Witam Państwa na relacji z meczu Ligi Europejskiej pomiędziy Ajaxem Amsterdam a Manchesterem United. Za 40 minut obydwie jedenastki wybiegną na boisko. Jaki Państwo typują wynik? Do dyskusji zapraszam w komentarzach.