menu

Drewniak przeprosił, sztab Lecha ukarał finansowo

Logowanie

Zaloguj >

Komentarze (10)

  • kibic
    27 marca 2012, 15:50

    ludzie ogarnijcie sie. zrobcie porzadek najpierw na swoim podworku a potem piszcie o innych. kibice z kotla dali kolejny przyklad pseudokibicowania.

  • Mateusz
    19 marca 2012, 01:02

    Prawda, pajacowanie było konkretne, ale z kulturą - żadnej przemocy, przekleństw, narkotyków i alkoholu nie widać. Czy byli pod wpływem czegokolwiek - być może, ale nie na pewno, uważam więc, że nie należy im niczego wmawiać. Wszyscy Ci, którzy im tak złorzeczą - Ludzie... musieliście mieć bardzo smutną i szarą młodość... i nie obrażam Was, tylko stwierdzam fakty... a dlaczego jestem tego pewien? Dlatego, że Drewniak, jak i pewnie reszta, to rocznik 1993, więc łatwo policzyć, że mają po 19 lat... kto z Was w wieku 19 lat (może i nawet starszym...) nie robił podobnych głupot? Albo nie zrobiłby, gdyby był ze znajomymi na jakimś wyjeździe? Właśnie Ci, którzy mieli smutną i szarą, podporządkowaną i "ułożoną" młodość, teraz z zazdrości piszą takie różne bzdury. Chłopaki... gejowskie to i durne, ale rozumiem Was - sam nie jedną durnotę w życiu zrobiłem dla fanu i pewnie gdyby mój szef to zobaczył, też pojechałby mi po pensji ;) "Baw się i szalej, pókiś młody i zdrowy!"

  • sopranoo
    2 marca 2012, 10:32

    [***] kazdy z madrzacych sie tutaj wjebal tych chlopakow na stos a niech sam sobie przypomni przed lustrem jakie historie odpierdalal w ich wieku na imprezach tylko wtedy nie bylo tel komorkowych a to sa tacy sami ludzie jak inni tylko szkoda ze jeden z nich bez uzgodnienia z innymi uczestnikami umiescil ten film w sieci,gdyby [***] w cegielskim nikt by nawet nie szukal sensacji a ze pilka i mozliwy grosz do zarobienia to zazdrosc i zawisc w jednym zaprzegu,[***] to jest prawdziwe oblicze polaka.Jestem z wawy ale nie mam zadnych chorych [***] uprzedzen do ludzi z polski,pozdr tych ludzi i bede im kibicowal A.F

  • Łódzki KS
    1 marca 2012, 14:31

    Widzę że poznańscy juniorzy szykują ostry trening kondycyjny... Sugeruję zatrudnić Sypniewskiego jako trenera wytrzymałościowego, on przygotuje was do ostrego maratonu. Co do przeprosin to raczej nie na miejscu, tym bardziej że jak to "młody" napisał ("nie mogę pojąć jak mogliśmy zrobić tak głupie rzeczy, jak udawanie picia alkoholu i pajacowanie, głupie tańce czy kretyńskie parodiowanie w samych slipach") teraz już troszkę za późno na myślenie może pojmiecie wasze zachowanie w 3-4 lidze. Teraz pozostaje czytanie komentarzy pod swoimi wybrykami, ale czy dziś jest ci równie wesoło co na pamiętnej imprezie???

  • amica
    29 lutego 2012, 21:26

    buraki

>