menu

Lech Poznań. Paweł Tomczyk jednak odejdzie na wypożyczenie? Nie wyszło z Arka, może wyjść z Piastem albo Miedzią

4 lutego 2019, 22:02 | JCZ

Lech Poznań nie ustaje w próbach wypożyczenia swojego napastnika. Paweł Tomczyk, bo o nim mowa, jest łączony z Piastem Gliwice oraz Miedzią Legnica. - Zobaczymy jak ta sprawa się rozwinie. Nie wszystko zależy ode mnie - przekonuje sam zainteresowany w rozmowie z "Głosem Wielkopolskim".

Marcin Wasielewski i Paweł Tomczyk podczas prezentacji Lecha Poznań
Marcin Wasielewski i Paweł Tomczyk podczas prezentacji Lecha Poznań
fot. Roger Gorączniak

Lech Poznań: Paweł Tomczyk w dalszym ciągu dostępny do wypożyczenia


Pierwszy wybór padł na Arkę Gdynia. Paweł Tomczyk był już właściwie przekonany do wyjazdu, strony dogadane w szczegółach, ale do transakcji i tak nie doszło. Według portalu arkowcy.pl - z uwagi na reakcję kibiców żółto-niebieskich. Tym nie spodobała się bowiem informacja o minimalnej liczbie minut, którą napastnik miałby rozegrać, a która do sieci przewinęła się tuż przed złożeniem podpisów.

W poniedziałek Paweł Tomczyk wraz z innymi piłkarzami "Kolejorza" został zaprezentowany poznańskiej publiczności. Nie jest jednak powiedziane, że będzie dla niej grać również w pozostałych meczach fazy zasadniczej i finałowej. Lech nadal myśli o jego wypożyczeniu do innego klubu Lotto Ekstraklasy, w którym grałby regularnie. Trwają rozmowy z Piastem Gliwice i Miedzią Legnica.

EKSTRAKLASA w GOL24


Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Transfery z 1. ligi do Ekstraklasy i odwrotnie

[xlink]0f2d3b17-65b9-65b5-02d9-4221e4de5695,b03573f3-b17d-7655-29b7-c1a1ebae9c61[/xlink]


Polecamy