Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2. Oceniamy zawodników Kolejorza

13 kwietnia 2019, 20:16 | Karol Maćkowiak

Zawodników Lecha Poznań po przegranym 0:2 meczu z Jagiellonią Białystok ocenił Karol Maćkowiak.

[b]Zawodników Lecha Poznań po przegranym 0:2 meczu z Jagiellonią Białystok ocenił Karol Maćkowiak.[/b] [b]MATUS PUTNOCKY – 4[/b] Przez większość meczu elektryczny. Pod koniec pierwszej połowy w kuriozalny sposób stracił piłkę. Poza tym błędem, trudno mieć do niego większe pretensje. Przy bramkach bez szans. [b]ROBERT GUMNY - 4[/b] W obecnej sytuacji Lecha jest jedynym piłkarzem, który utrzymuje przyzwoitą formę przez większość sezonu, choć trzeba przyznać, że nie ma żadnego wartościowego konkurenta do gry w pierwszym składzie. [b]THOMAS ROGNE - 2[/b] Grał nieco lepiej niż Vujadinović, ale sprokurował rzut karny, popełniając kuriozalny błąd. Brakuje mu pewności siebie. Kiedy już wydaje się, że może grać na niezłym poziomie, przytrafia mu się „klops”. [b]NIKOLA VUJADINOVIĆ - 2[/b] Na jego poczynania po prostu nie da się patrzeć. Brak koordynacji, szybkości i niepewność – tak można opisać „umiejętności” tego piłkarza. Pozostaje mieć nadzieję, że to ostatnie jego chwile w Lechu. [b]Zobacz kolejne oceny --->[/b]
[b]WOŁODYMYR KOSTEWYCZ - 3[/b] Sporo ochoty do gry w ofensywie, sporo dośrodkowań natomiast w ostateczności nie przynosiło to zbyt wiele efektów. Pod względem motorycznym trudno mu cokolwiek zarzucić, lecz musi popracować nad jakością podań. [b]KAMIL JÓŹWIAK - 4[/b] Jak zwykle aktywny, należał do najlepszych graczy Lecha. Niestety, w decydującym momencie brakowało mu odwagi, by strzelić zamiast dogrywać, a że potrafi zdobyć bramkę już wiosną pokazał. [b]ŁUKASZ TRAŁKA - 3[/b] Dyskretny występ. Niewidoczny zarówno w defensywie, jak i przy stałych fragmentach gry. Zbyt często biegał na boisku bez konkretnego celu. Dla niego dobrze byłoby, gdyby ten sezon już się zakończył. [b]TYMOTEUSZ KLUPŚ - 4[/b] W pierwszej połowie miał przebłyski niezłej gry, choć w decydującym momencie brakuje mu przebojowości. Przy większym zdecydowaniu mógł w pierwszej połowie zaliczyć asystę lub dojść do dobrej sytuacji strzeleckiej. [b]Zobacz kolejne oceny --->[/b]
[b]PEDRO TIBA - 3[/b] Zupełnie nie panował nad sytuacją w środku pola. Jak wielu graczy Kolejorza jest obecnie bez formy. Jako kapitan nie był w stanie poderwać zespołu do walki o punkty. [b]DARKO JEVTIĆ - 2[/b] Jeden z najsłabszych na boisku. W pierwszej połowie miał niezłą okazję do zdobycia bramki, lecz zbyt długo zwlekał ze strzałem. Poza tym nie wyróżnił się niczym szczególnym, a po przerwie zupełnie zniknął. [b]CHRISTIAN GYTKJAER - 3[/b] Nie miał okazji do zdobycia bramek – wrzutki zazwyczaj były niecelne, a podań po ziemi nie dostawał zbyt wiele. Nie ma ostatnio dobrej passy, czekamy na przebudzenie najskuteczniejszego lechity. [b]Grali także:[/b] [b]- Joao Amaral [/b](4) – nie zachwycił, występ do zapomnienia, [b]- Maciej Gajos [/b](4) – niewiele wniósł do gry Lecha, [b]- Maciej Makuszewski [/b]– grał zbyt krótko, bez oceny. [b]Zobacz też: - [a]https://gloswielkopolski.pl/lech-poznan-jagiellonia-bialystok-02-zaglebie-uratowalo-kolejorza-relacja-zdjecia-wynik/ar/c2-14049191;Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2. Zagłębie uratowało Kolejorza [RELACJA, ZDJĘCIA, WYNIK][/a] - [a]https://gloswielkopolski.pl/lech-poznan-jagiellonia-bialystok-02-zobacz-zdjecia-z-trybun-galeria/ga/c2-14049337/zd/35124231;Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2. Zobacz zdjęcia z trybun [GALERIA][/a][/b]