Lech Poznań: Filip Marchwiński w meczu z Rosją, czyli od lidera do antybohatera

20 marca 2019, 18:11 | Radosław Patroniak

Reprezentacja do lat 17 od porażki rozpoczęła turniej Elite Round. W pierwszym spotkaniu piłkarze prowadzeni przez Przemysława Małeckiego przegrali z Rosjanami 2:3. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli Polacy, bo od prowadzenia, ale sytuacja biało-czerwonych skomplikowała się, gdy czerwoną kartką w pierwszej połowie ukarany został Filip Marchwiński z Kolejorza.

Filip Marchwiński kończył środowy mecz w reprezentacji do lat 17 z mieszanymi uczuciami.

Wcześniej lechita zaliczył asystę (przy golu Mikołaja Biegańskiego w 4. minucie) i sam trafił do siatki w 39. min. Rywale wykorzystali grę w przewadze i zwycięstwo zapewnili sobie w końcówce meczu, choć oni też zostali osłabieni w końcówce, bo czerwoną kartkę otrzymał Wadim Karpow.

Kolejnym rywalem Polaków w Elite Round będą Portugalczycy, z którymi zagrają w sobotę o godz. 13 w miejscowości Greenock. Ostatnim przeciwnikiem Polaków będą Szkoci (we wtorek o godz. 18 w Glasgow).

Czym się różni ciało poznanianki od innej kobiety?