Latal po meczu z Podbeskidziem: Wygraliśmy po najsłabszym meczu

26 kwietnia 2015, 15:21 | Przemysław Drewniak

- Moim zdaniem był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu, odkąd jestem w klubie, ale styl się nie liczy. Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się wygrać i zachować czyste konto - mówił po wygranym (3:0) spotkaniu z Podbeskidziem trener Piasta Gliwice, Radoslav Latal.

Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice

Radoslav Latal (trener Piasta Gliwice): Wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo trudny mecz. Znaliśmy agresywny sposób gry Podbeskidzia, które od sześciu kolejek nie przegrało. Moim zdaniem był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu, odkąd jestem w klubie, ale styl się nie liczy. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu kiepska, po przerwie było znacznie lepiej. Pozytywnym akcentem było wejście zawodników rezerwowych. Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się wygrać i zachować czyste konto.

Jeszcze grając jedenastu na jedenastu mogliśmy rozstrzygnąć ten mecz, ale Csaba Horvath nie trafił w stuprocentowej sytuacji. Moim zdaniem czerwona kartka nie była decydującym wydarzeniem tego spotkania.