menu

Kopacz kontuzjowany, Zawisza Bydgoszcz ma problem

Logowanie

Zaloguj >

Komentarze (22)

 • WIERNY NA ZAWSZE
  30 sierpnia 2012, 16:17

  DO WSZYSTKICH KUMATYCH ZAWODNIKÓW... CHYBA LOGICZNE,ŻE NIKT NORMALNY z "Z" ,CZY INNYCH KLUBÓW W Polsce . NIE NAPINA SIE NA ŚMIESZNYCH FORACH. ŚMIESZNE SĄ OPINIE TYPU,ŻE KICE JAKIEGOŚ TAM KLUBU NAPINAJĄ SIE NA FORACH ;/ TO KOZAKUJĄCE DZIECI W SMYCZKACH-NIE KIBICE ;] AMEN...

 • WKS
  29 sierpnia 2012, 15:58

  jest w tym coś prawdy, sam jestem z Bydgoszczy, ale komentarze 'zawiszaków' tylko napawają mnie wstydem.. po co się napinać? chyba nikt inny takich spin nie wali, a mogę się założyć, że wszystkie te komentarze piszą 15latki w dresikach i smyczą WKS Tylko WKS! Po[Z]dro dla normalnych!

 • sdf
  29 sierpnia 2012, 14:48

  no właśnie patrzę na różne komentarze nie tylko w tym artykule i widzę, że kibice Zawiszy ciągle się napinają nawet w tematach, które ich nie dotyczą. Dzięki za sprostowanie, że Zawisza to ON, chociaż taka cenna informacja wśród tego chłamu, który postują dzieciaki z Bydgoszczy

 • ZAWISZAK
  29 sierpnia 2012, 11:36

  Arka ma największe ciśnienie na Zawiszę. Za duże jest ciśnieni u młodych piłkarzy Arki.Nawet bez kibiców Zawiszy,piłkarze łatwo ograją Arkę ok.3-0,4-1.

 • hehe
  29 sierpnia 2012, 11:20

  za nim kogoś ocenisz poczytaj wcześniejsze komepnatrze :). no właśnie, do szkoły, to co ty tutaj jeszcze robisz. ps. Zawisza to ON. Zawisza Czarny. wspominałem już o szkole? no własnie.. :)

>