Kolejne ruchy transferowe w drużynach okręgówi jarosławskiej. Czterech zmieniło kluby
Drużyny jarosławskiej okręgówki dopinają kolejne transfery. W ostatnich dniach czterech zawodników zmieniło barwy klubowe.

fot. MKS Kańczuga
Hetman Laszki, ogłosił czwarty transfer. Nowym zawodnikiem Hetmana został Piotr Wojciechowski. 19-letni zawodnik grający na boku obrony jest wychowankiem Tęczy Wysock. W swojej karierze występował m.in. w MKS Radymno, SMS Jarosław, Santosie Piwoda, JKS Jarosław, Łazowiance Łazy i Granicy Stubno.
Biało-Czerwoni Kaszyce pozyskali bramkarza Mateusza Siarę. Wychowanek Łęku Ostrów do Kaszyc przenosi się z Sanoczanki Święte, która była jego ostatnim klubem przed wyjazdem za granicę.
Nowego bramkarza ma również walczący o utrzymanie MKS Kańczuga. Został nim Paweł Stawarz, który wcześniej występował m.in. w Motorze Grochowce, Płomieniu Morawsko czy Koronie Olszany.
Nie tylko zawodnicy przychodzą do klubów okręgówki. Z Orła Torek do A klasowego Czuwaju Przemyśl przenosi się pomocnik Krystian Stachura.








