Koeln remisuje z Schalke z Olkowskim w składzie

19 lutego 2017, 20:08 | pi

W ostatnim meczu 21. kolejki Bundesligi FC Koeln zremisowało z Schalke Gelsenkirchen 1:1. Spotkanie wyśmienicie rozpoczęło się dla gości, bowiem w 2. minucie Alessandro Schopf otworzył wynik spotkania. Jeszcze przed przerwą ''Kozłom'' udało się wyrównać za sprawą niezawodnego Anthony'ego Modeste, który strzelił swoją siedemnastą bramkę w sezonie. Całe spotkanie rozegrał Paweł Olkowski, który na dobre wrócił do ''świata żywych'' i ciężko sobie wyobrazić, żeby zabrakło dla niego powołania na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski.

FC Koeln - Schalke Gelsenkirchen 1:1

0:1 Schopf (2)
1:1 Modeste (43)

Koeln: Kessler - Sorensen, Subotić, Heintz - Olkowski, Hoger, Hector, Rausch - Jojić (75. Zoller) - Modeste, Osako
Coooooo za rajd lewą stroną Caligiurego! Dośrodkowanie do Schoepfa i mamy piorunujące otwarcie meczu Koeln z Schalke! pic.twitter.com/UklDBaSk9G— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 19 lutego 2017