Kibice Legii Warszawa na meczu z Koroną Kielce w PKO BP Ekstraklasie. Było prawie 800 osób. Taką zaprezentowali oprawę. Zobacz zdjęcia

28 lipca, 23:54 | Polska pr

Na meczu z Koroną Kielce było prawie 800 kibiców Legii Warszawa. Przyjechali do Kielce autokarami i prywatnymi samochodami, żeby wspierać swój zespół w walce o drugie z rzędu zwycięstwo w tym sezonie w PKO BP Ekstraklasie. Legia pokonała Koronę 1:0, bramkę zdobył Luquinhas w 74 minucie.

Kibice Legii Warszawa na meczu z Koroną Kielce.

1 / 83

Kibice Legii na meczu z Koroną Kielce na Stadionie Miejskim

Kibice Legii Warszawa wypełnili cały sektor gości na Stadionie Miejskim. Gorącym dopingiem zagrzewali do walki swoich piłkarzy w walce o drugie zwycięstwo w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy.

Zobacz zdjęcia kibiców Legii
[przycisk_galeria]

W drugiej połowie kibice Legii zaprezentowali też oprawę. A po końcowym gwizdku arbitra podziękowali zawodnikom za wyjazdowe zwycięstwo.