menu

Kamil Adamek nowym piłkarzem Korony Kielce

27 lutego 2013, 17:15 | Marcel Olczyk

Korona nie próżnuje w ostatnich dniach okienka transferowego. Wczoraj informowaliśmy o pozyskaniu przez kielczan Derbisza i Stąporskiego, a dziś umowę podpisał 24-letni Kamil Adamek. Napastnik związał się z żółto-czerwonym zespołem półrocznym wypożyczeniem z opcją transferu definitywnego.

Kamil Adamek został nowym piłkarzem Korony
Kamil Adamek został nowym piłkarzem Korony
fot. x-news

Kamil Adamek w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu był wypożyczony do Podbeskiedzia Bielsko-Biała z czwartoligowego Drzewiarza Jasienica. Napastnik wystąpił w 11 spotkaniach, w których strzelił 3 gole, ale działacze z Bielska-Białej nie porozumieli się z prezesem Drzewiarza w sprawie dalszej gry Adamka w ekstraklasowym zespole, więc zawodnik musiał wrócić do IV-ligowego zespołu z Jasienicy.

Zobacz także: Marcin Żewłakow rozwiązał umowę z Koroną Kielce

Wydaje się, że duży wpływ na ściągnięcie następnego napastnika do Kielc miała decyzja Marcina Żewłakowa o rozwiązaniu kontraktu z Koroną. Adamek o miejsce w "jedenastce" będzie musiał walczyć z Maćkiem Korzymem, Łukaszem Jamrozem oraz młodym Karolem Angielskim.

Nowy zawodnik Korony wystąpił już w zespole Złocisto-krwistych w przegranym 1:3 meczu sparingowym z Dolcanem Ząbki.

Źródło: Korona Kielce

Twitter


Polecamy