menu

Liga angielska. Trener Hull o Grosickim: Ważny piłkarz. Będzie gotowy na Liverpool

2 lutego 2017, 09:14 | Press Association/x-news

Liga angielska. Kamil Grosicki oglądał mecz Hull City z Manchesterem United na trybunach Old Trafford. Nowy piłkarz "Tygrysów" nie mógł pojawić się na boisku ze względów proceduralnych. O Polaku na pomeczowej konferencji pozytywnie wypowiedział się menedżer Hull.


fot.

- Musicie jeszcze poczekać chwilę, aby zobaczyć, jakie mam plany wobec Kamila Grosickiego. To będzie ważny piłkarz dla nas, na pewno pomoże nam być jeszcze lepszym zespołem. Trenował normalnie w przedmeczowy poranek i będę mógł z niego skorzystać podczas spotkania z Liverpoolem - powiedział Marco Silva.

Grosicki podpisał 3,5-letni kontrakt z możliwością przedłużenia o rok. Rennes otrzymało za niego 9 mln euro. Kolejny 1 mln dostanie jeśli Hull utrzyma się w Premier League.

Congratulations @HullCity pic.twitter.com/SsBBYeeeIv— TurboGrosik (@GrosickiKamil) 1 lutego 2017


Tak Rennes żegna Grosickiego:
[OFFICIEL] @GrosickiKamil est transféré à Hull City ! Merci et bonne continuation Kamil https://t.co/W3a7dPhjc6 #MercatoSRFC pic.twitter.com/7uOBp4dHvQ— Stade Rennais F.C. (@staderennais) 1 lutego 2017

LIGA ANGIELSKA w GOL24


Więcej o LIDZE ANGIELSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!


Polecamy