menu

Huczne wesele Pawła Dawidowicza po Euro 2024. Ślub odbył się rok temu

6 lipca, 15:53 | red

Były wesela przed Euro 2024, jest kolejne wesele chwilę po turnieju. Reprezentant Polski Paweł Dawidowicz, który rok temu wziął ślub z Zuzanną, wczoraj zaprosił bliskich i znajomych (także z Włoch) na wspólne świętowanie pod Ostródą w województwie warmińsko-mazurskim. Stamtąd lata temu ruszył bowiem w świat.

Wesele Pawła Dawidowicza
fot. Instagram
Wesele Pawła Dawidowicza
fot. Instagram
Wesele Pawła Dawidowicza
fot. Instagram
1 / 3

Wesele Pawła Dawidowicza po Euro 2024


- Małżeński Panieński - opisała żartobliwie zdjęcie z maja Zuzanna Dawidowicz, kiedy zaprosiła przyjaciółki na panieński właśnie. Rok temu odbył się bowiem tylko ślub. Para pierwsze wspólne chwile jako małżeństwo świętowała wtedy na odległej Sri Lance.

Teraz do zabawy zostało zaproszone szerokie grono. Był wielki tort i pokaz fajerwerków. Wesele odbyło się w Warlitach Wielkich, położonych w sercu Rezerwatu Sosny Taborskiej, gdzie swój początek ma Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wojciech Szczęsny został po raz drugi ojcem! Na świat przyszła Noelia

Państwo Dawidowicz od dwóch lat są szczęśliwymi rodzicami Adasia. Na co dzień mieszkają w Weronie, bo Paweł jest zawodnikiem miejscowego Hellasu. Niewykluczone jednak, że zmieni barwy. Interesują się nim Lazio Rzym czy Venezia.

Tuż przed Euro wesele połączone ze ślubem wyprawili koledzy Dawidowicza z kadry - Jakub Moder, Adam Buksa czy Bartosz Slisz.

29-letni Dawidowicz nie ukrywa, że po karierze chciałby zamieszkać w Gdańsku. Wyniósł z niego świetne wspomnienia, kiedy jako wówczas defensywny pomocnik stawiał pierwsze poważne kroki w Lechii, które zaowocowały transferem za 2,5 mln euro do Benfiki Lizbona.