Hiszpański "AS": Gra nie była tak jednostronna, jak sugeruje wynik

19 października 2016, 11:14 | Press Focus/x-news

Real Madryt pokonał Legię Warszawa 5:1 we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów. Pierwsza połowa wymagała od podopiecznych Zidane’a więcej pracy niż początkowo zakładano, na co uwagę zwrócili dziennikarze „AS”.

v „Los Blancos” sprowadził na ziemię m.in. rzut karny dla Legii, który wykorzystał Miroslav Radović. Po strzeleniu gola Legia dalej stwarzała zagrożenie na połowie Realu i kreowała okazje, których jednak nie była w stanie wykorzystać” - czytamy w dzienniku. Wysiłki „Wojskowych” doceniła także Marca. Dziennikarze zwrócili uwagę na fakt, że to w meczu z Legią Keylor Navas skapitulował na Bernabeu w Lidze Mistrzów po raz pierwszy od 562 minut. „Real wygrywa, ale nie przekonuje” - taki tytuł zaserwowało z kolei katalońskie „Mundo Deportivo”. Zdaniem dziennika, ich defensywa była katastrofą, co szybko dostrzegli również zawodnicy Legii.