Liga niemiecka. Bayern pożarł Hamburgera! Pogrom w Monachium, hat-trick Lewandowskiego

25 lutego 2017, 17:22 | msz

Liga niemiecka. Bayern Monachium nie miał litości wobec Hamburgera SV i na Alianz Arenie rozbił gości 8:0. Trzy bramki zdobył Robert Lewandowski, który w 14 meczach przeciwko HSV ma już 12 bramek na koncie.

Bayern Monachium rozbił HSV 8:0
1 / 4

Gol na 1:0:
Tylko 17 minut wytrzymała defensywa @HSV. Pięknego gola strzelił @kingarturo23. #bundesliga pic.twitter.com/5FHGxHq2X9— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 25 lutego 2017

Gol na 2:0:
Na pełnym luzie! Weltklasse! @lewy_official z karnego na 2:0 dla @FCBayern. Transmisja w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze. #bundesliga pic.twitter.com/S3QtDld3Cp— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 25 lutego 2017

Gol na 3:0:
Jak on to zrobił? @lewy_official miał obrońcę na plecach, a i tak zdołał strzelić gola! @HSV na kolanach. #bundesliga pic.twitter.com/7yLfdFgXXp— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 25 lutego 2017

Gol na 4:0:
Klasa sama w sobie! @lewy_official właśnie skompletował hat tricka. Defensywa @HSV gra koszmarnie. #bundesliga pic.twitter.com/C5KN6v0M2e— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 25 lutego 2017

Gol na 5:0:
Pisaliśmy, że będą gole i co? Aż pięć! @FCBayern gromi @HSV. #bundesliga pic.twitter.com/U4UKDsgsbm— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 25 lutego 2017

Gol na 6:0:
. @HSV zbiera dzisiaj tęgie lanie od @FCBayern. Po 65 minutach 6:0 dla gospodarzy. #bundesliga pic.twitter.com/3wKxrq3eaW— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 25 lutego 2017

Gol na 7:0:
Co tu się dzieje? Co akcja, to gol! Coman strzelił na 7:0 dla @FCBayern. #bundesliga pic.twitter.com/WDu8liD5J9— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 25 lutego 2017

Gol na 8:0:
Jest i gol Robbena. @FCBayern wyprowadził ósmy cios. Pogrom. #bundesliga pic.twitter.com/UY2rzngAed— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) 25 lutego 2017