Górnik Łęczna - Cracovia LIVE! Mecz o "sześć punktów" w Łęcznej

16 maja 2015, 11:33 | Bartosz Głąb

O 15:30 w Łęcznej zostanie rozegrany mecz 32. kolejki T-Mobile Ekstraklasy grupy spadkowej pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Cracovią. Po podziale punktów i wczorajszym zwycięstwie Zawiszy oba zespoły mają zaledwie jeden punkt przewagi nad miejscem spadkowym.

Górnik Łęczna podejmie Cracovię

Górnik Łęczna w poprzedni weekend przerwał fatalną passę siedmiu kolejnych spotkań bez zwycięstwa. W ostatni poniedziałek w Gliwicach podopieczni Jurija Szatałowa pokonali Piast 3:2. Wcześniej piłkarze z Łęcznej pokonali właśnie Cracovię 2:1, a było to w połowie marca.

Natomiast popularne "Pasy" w ostatnich meczach prezentują bardzo wysoką formę. W trzech ostatnich spotkaniach zespół z Krakowa zgromadził na swoim koncie aż siedem punktów pokonując Zawiszę i GKS Bełchatów, a więc zespoły znajdujące się na spadku z ligi, oraz po podziale punktów remisując z zespołem z Bełchatowa.

To będzie starcie o przysłowiowe "sześć punktów", bo w przypadku zwycięstwa jedna bądź druga drużyna oddali się w tym momencie na aż cztery punkty od strefy spadkowej dlatego oba zespoły powinny przystąpić do tego spotkania bardzo zmotywowane.

Przewidywane składy:

Górnik Łęczna: Prusak - Mierzejewski, Szmatiuk, Bielak, Mraz - Sasin, Nowak, Bonin, Rudik, Bożok - Cernych.

Cracovia: Pilarz - Deleu, Sretenović, Polczak, Marciniak - Rakels, Covilo, Dąbrowski, Kapustka, Jendrisek - Zjawiński.

Początek spotkania w Łęcznej, które poprowadzi arbiter Bartosz Frankowski o 15:30. Na relację LIVE z tego meczu zapraszamy bardzo serdecznie do Ekstraklasa.net!