menu

Transfery. Kolejny powrót do Ekstraklasy. Jasmin Burić w Zagłębiu Lubin

3 stycznia 2022, 17:57 | KK

PKO Ekstraklasa. Jasmin Burić został nowym bramkarzem Zagłębia Lubin. Były dwukrotny mistrz Polski podpisał kontrakt do połowy 2023 roku. 34-latek ostatnio pozostawał bez klubu.

Jasmin Burić po niespełna trzech latach powrócił do polskiej ligi
fot. zaglebie.com

fot. zaglebie.com
1 / 2

Jasmin Burić dołącza do Zagłębia Lubin


Bramkarz rodem z Bośni i Hercegowiny jest doskonale znany polskim kibicom. Burić występował w Lechu Poznań od 2009 do 2019 roku. W tym czasie zdobył z Kolejorzem dwa mistrzowskie tytuły i jeden Puchar Polski.

[unicode_pictographs]%F0%9F%86%95[/unicode_pictographs] Jasmin Burić nowym bramkarzem Miedziowych! Doświadczony golkiper rodem z Bośni i Hercegowiny rozpoczął dziś wraz z zespołem przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022 [unicode_pictographs]%F0%9F%A4%9D[/unicode_pictographs]Witamy, Jasmin! [unicode_pictographs]%F0%9F%9F%A0[/unicode_pictographs]⚪️[unicode_pictographs]%F0%9F%9F%A2[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%91%89[/unicode_pictographs] https://t.co/eKWHlMMQ0V pic.twitter.com/s5SSetovgB— Zagłębie Lubin (@ZaglebieLubin) January 3, 2022

Ostatnio występował dla izraelskiego Hapoelu Hajfa, w którym zagrał 44 mecze, 14 razy zachowując czyste konto. Od lipca pozostawał bez klubu.

- Do naszego zespołu dołącza doświadczony bramkarz Jasmin Burić. Jestem przekonany, że wniesie do zespołu bramkarzy niebagatelne doświadczenie. W związku z zakomunikowaniem o nieprzedłużeniu kontraktu przez Dominika Hładuna oraz niepewnej sytuacji zdrowotnej Kacpra Bieszczada, zdecydowaliśmy się na zakontraktowanie Jasmina, który da nam jakość i zabezpieczenie na newralgicznej pozycji bramkarza - powiedział Piotr Burlikowski, dyrektor pionu sportowego Zagłębia.

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje