Fortuna 1 Liga. Słonie wróciły do wygrywania! Bruk-Bet wysoko ograł Koronę

30 września 2020, 20:07 | DW

Fortuna 1 Liga. Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał na wyjeździe Koronę Kielce 3:0. Tym samym Słonie wróciły do wygrywania po serii czterech zwycięstw z rzędu, którą przerwała porażka z Arką Gdynia. Bramki dla zespołu Mariusza Lewandowskiego zdobywali Roman Gergel, Artem Putiwcew i Kacper Śpiewak. Niecieczanie uplasowali się właśnie na drugim miejscu w tabeli, tuż za ŁKS-em. Koroniarze zagrali kiepsko, a po sześciu kolejkach mają na swoim koncie tylko jedną wygraną.

Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3 (0:2). Jak padły bramki?

• 18. minuta - Korona atakowała, ale to goście zdobywają bramkę. Fatalny błąd popełnił Remigiusz Szywacz, co skrzętnie wykorzystał najlepszy strzelec Bruk-Betu, Roman Gergel.
  • 40. minuta - Kompletnie niekryty Artem Putiwcew oddał świetny strzał głową i Marek Kozioł nie miał żadnych szans.
  • 68. minuta - Piotr Wlazło wygrał pojedynek w polu karnym. Piłkę przejął Kacper Śpiewak, który świetnie się zastawił i skierował ją do bramki.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Roman Gergel

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

[xlink]ddd0b0df-c784-d054-dd30-f277275bb97c,6b715bb8-84cb-e1e4-fda1-2a938f4f872c[/xlink]