Fortuna 1 Liga. Miedź Legnica wygrała w zaległym meczu i jest tuż za czołową szóstką

5 maja 2021, 18:54 | red

Fortuna 1 Liga. Miedź Legnica wygrała w zaległym meczu z GKS-em Jastrzębie 2:1, choć to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Zespół z Legnicy odrobił szybko jednobramkową stratę, a tuż przed końcem sami przeciągnęli szalę na swoją stronę. Niedawny uczestnik Ekstraklasy nie powiedział ostatniego słowa i na sześć kolejek przed końcem ma sześć punktów straty do miejsca gwarantującego baraże.

GKS Jastrzębie - Miedź Legnica 1:2 (1:1)

GKS Jastrzębie - Miedź Legnica 1:2 (1:1). Jak padły bramki?

5. minuta - Akcja jastrzębian na połowie rywali, piłka po dośrodkowaniu została wybita przez obrońców, ale wróciła w okolice ich szesnastki, gdzie znalazł się Daniel Rumin. Ten ładnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie.
25. minuta- Joan Roman otrzymał płaskie podanie w pole karne i bez namysłu uderzył na bramkę. Decyzja opłaciła się, bo Grzegorz Drazik był kompletnie zaskoczony i skapitulował.
81. minuta - Zagranie z pierwszej piłki na lewej stronie boiska, podanie z głębi pola Tupaja, które znalazło Pawła Zielińskiego, a ten mądrze wykorzystał błędne ustawienie bramkarza i uderzył na bramkę.