menu

Wyzywające przesłanie Thomasa Müllera do Roberta Lewandowskiego po losowaniu Ligi Mistrzów: „Panie Lewangolski, do zobaczenia wkrótce”

26 sierpnia 2022, 08:31 | Filip Stachowski

Były kolega z Bayernu Monachium nowego napastnika Barcelony, Roberta Lewandowskiego, Thomas Müller rzuca wyzwanie obecnemu zawodnikowi „Blaugrany” w filmiku opublikowanym na portalu społecznościowym po losowaniu grup Ligi Mistrzów.

Thomas Müller rzuca wyzwanie swojemu byłemu koledze z Bayernu Monachiu, obecnemu napastnikowi Barcelony, Robertowi Lewandowskiemu
Thomas Müller rzuca wyzwanie swojemu byłemu koledze z Bayernu Monachiu, obecnemu napastnikowi Barcelony, Robertowi Lewandowskiemu
fot. AFP/EASTNEWS

Na reakcje po losowaniu fazy grupowej Champions League, w którym Barcelona trafiła do grupy C z Bayernem Monachium i Interem Mediolan, nie trzeba było długo czekać. Po tym, jak dyrektor techniczny „Blaugrany” Jordi Cruyff nazwał grupę, w której znalazła się Barca, „grupą śmierci”, niedawny kolega Lewandowskiego z Bayernu, Müller także podzielił się swoją opinią. Atakujący „Die Roten” przekazał na Twitterze wiadomość swojemu byłemu partnerowi z zespołu, z którym spotka się już w pierwszej fazie europejskich rozgrywek.

Müller skierował kilka słów do Lewandowskiego z wyzwaniem, w którym Niemiec mówi, iż czeka już na Barçę w Monachium.

W ostatnich czterech meczach Bawarczycy wygrywali z „Blaugraną”. W ostatnim meczu, w fazie grupowej poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, Bayern pokonał Barcelonę 3:0.

„Co za miłe losowanie dla wszystkich fanów piłki nożnej! Panie Lewangolski, do zobaczenia wkrótce w Monachium. To będzie sezon Ligi Mistrzów. Bądźmy tam z Bayernem!” - przekazał na Twitterze Müller.

[twitter]https://twitter.com/esmuellert_/status/1562854397377650688[/twitter]


Polecamy