menu

Robert Lewandowski przekazał sportowe auto reprezentantowi Niemiec

19 października 2022, 12:56 | Krzysztof Kowalski

Robert Lewandowski w lipcu spełnił swoje marzenie i przeprowadził się do Hiszpanii. Z Bayernem Monachium postanowił pożegnać się w dobrej atmosferze. Podczas specjalnej wizyty obdarował kolegów butelką drogiego szampana. Dużą cenniejszą rzecz otrzymał Leon Goretzka.


fot. Adam Jankowski

Na początku sierpnia Robert Lewandowski odwiedził ośrodek Bayernu Monachium. Osobiście pożegnał się z piłkarzami, sztabem i pracownikami klubu. Co więcej każdemu z nich wręczył upominek. Jak informował "Bild" była to butelka szampana Armand De Brignac (o wartości 320 euro) z podpisem Polaka.

Niedawno niemiecki tabloid przekazał kolejne informacje dotyczące tamtej wizyty. Dziennikarze ustalili, że Leon Goretzka zyskał dużo więcej niż szampana. Lewandowski przekazał reprezentantowi Niemiec jaskrawoczerwony Audi e-tron GT RS – o mocy 646 koni mechanicznych. Supersportowe auto kosztuje około 600 tysięcy złotych.

W Hiszpanii Lewandowski porusza się m.in. zielonym Bentleyem Continental GTC. Luksusowy samochód posiada specjalną tablicę rejestracyjną nawiązującą do inicjałów oraz numeru na jego koszulce.


W poniedziałek polski napastnik zaprezentował się w eleganckim wydaniu. Do paryskiego Theatre du Chatelet na galę Złotej Piłki dotarł w towarzystwie żony Anny. Uwagę internautów zwrócił jednak nie gustowny garnitur i koszula, a zegarek. Jak ustalono zawodnik Barcelony założył skromny czasomierz Casio Vintage, którego cena wynosi około 250 złotych.

Sr. Lewandowski pic.twitter.com/ZSXTh69lKX— FC Barcelona (@FCBarcelona_es) October 17, 2022