menu

Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Gośćmi Michniewicz, Kamiński i Skóraś

24 listopada 2022, 10:51 | Krzysztof Kowalski

Mundial 2022. Czwartkową konferencję prasową reprezentacji Polski w Katarze zaplanowano na godzinę 14:15 czasu polskiego. Z mediami spotkali się selekcjoner Czesław Michniewicz oraz zawodnicy Jakub Kamiński i Michał Skóraś.


fot. PAP/EPA

We wtorek drużyna Czesława Michniewicza w meczu otwarcia mistrzostw świata zremisowała z Meksykiem 0:0. Środa była dniem luźniejszym. Rano przeprowadzony został trening wyrównawczy, przede wszystkim dla zawodników, którzy nie wystąpili w meczu z Meksykiem. Później piłkarze spotkali się z rodzinami.

Czwartkowa konferencja prasowa rozpocząła się o godzinie 14:15. Natomiast trening zaplanowano na 15 w ośrodku Al Kharaitiyat Sports Club. O tej porze termometry wskazywały około 28 stopni Celsjusza. Jeszcze wyższa temperatura przewidywana jest w porze sobotniego meczu z Arabią Saudyjską. Na szczęście mecz odbedzie się na klimatyzowanym stadionie Educaton City w Ar-Rajjan.

Na pytania dziennikarzy odpowiadali selekcjoner Michniewicz oraz dwaj skrzydłowi: Kamiński z VfL Wolfsburg i Skóraś z Lecha Poznań. Zabrakło kapitana reprezentacji, napastnika FC Barcelony, Roberta Lewandowskiego, którego zmarnowany rzut karny był tematem przewodnim środy. W mediach społecznościowych „Lewy” przeprosił kibiców:

- Zagraliśmy mądrze i powinniśmy wygrać. Tym trudniej mi się z tym pogodzić. Przepraszam i dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Walczymy dalej o awans - zaznaczył Lewandowski.

REPREZENTACJA w GOL24


Więcej o REPREZENTACJA - newsy, wyniki, terminarze, tabele


Polecamy