Niedziela, 22 stycznia 2012, godz. 18:00
Malaga CFmalaga
1 : 4
FC BarcelonaFC Barcelona
93'

Koniec meczu. Barcelona odnosi pewne zwycięstwo. Jak odpowie Real? Kolejna relacja na żywo z ligi hiszpańskiej już o 21.30!

92'

Rondon dośrdokowanie w pole karne na głowę Eliseu. Piłka minimalnie mija prawy słupek.

87'

Rondon przed kolejną okazją, ale tym razem bezbłędny Valdes.

87'

Honorowy gol dla Malagi ! Fernandez uderzył z dystansu, al Valdes zachował czujność i wypiąstkował futbolówkę przed siebie. Do niej natychmiast dopadł Rondon i po ziemi na dalszy słupek trafił do siatki.

85'

Eliseu próbował zaskoczyć z ostrego kąta, ale Valdes pewnie złapał piłkę.

83'

Messsiiii 4:0 !!!!! Argentyńczyk przebiegł pół boiska, minął po drodze de Michelisa i wykorzystując bierność obrońców płasko posłał piłkę na lewy słupek, obok Cavallero.

79'

Zmiana w Maladze. Recio za Cazorlę.

77'

Alcantara mógł sobie stworzyć sytuację strzelecką. Zamiast tego wolał podawać do Cuenci z czym połapali się obrońcy.

75'

Mogło być 4:0 !! Messi chciał wrzucić piłkę pod poprzeczkę z rzutu wolnego. Ta odbiła się od poprzeczki i spadła na plecy interweniującego, lecz zdezorientowanego Caballero, po czym znalazła się poza linią końcową.

74'

Brawami żegnany Iniesta. W jego miejsce powraca na murawę Pedro. To pierwszy mecz tego zawodnika po kontuzji.

70'

Kontra Barcy. Alves dośrodkowuje w pole karne z czym jednak radzą sobie obrońcy.

67'

Druga zmiana w ekipie gości. Kontuzjowanego Adriano zmienia Jonathan dos Santos. Guardiola daje szansę młodym piłkarzom. Tymczasem na murawie niewiele ciekawego. Wszystko toczy się pod batutę mistrzów Hiszpanii.

64'

Zmiana w Barcelonie. Boisko opuszcza strzelec gola Alexis Sanchez, a w jego miejsce zjawia się młody Cueanca.

62'

Camacho ostro zaatakował nogi Busquetsa. Zasłużona żółta kartka.

61'

Rondon w miejsce fatalnie grającego Maresci.

60'

Podwójna zmiana w Maladze. Fernandez za van Nisterlrooya.

57'

Katalończycy bez zmian są przy piłce i ani na chwilę jej nie oddają.

54'

Barcelona bezapelacyjnie dominuje. W tym momencie nie forsuje tempa i spokojnie rozgrywa piłkę.

51'

3:0 !!!!!!! Messi zabrał piłkę Enzo Maresce, błyskawicznie mijał biernych obrońców i z pola karnego, wpisał się na listę strzelców.

48'

GOOOOOOOL !! Wszystko zaczęło się od uderzenia Thiago zza pola karnego z którym poraził sobie z Caballero. W lewym narożniku do piłki doskoczył Adriano i odegrał z powrotem do Thiago. Jego kolejną próbę znowu obronił bramkarz, ale wobec dobitki Sancheza był już bezradny.

47'

Adriano zagrywał w pole karne, ale Iniesta nie sięgnął piłki.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Barcelona prowadzi z Malagą 1:0.

45'

Eliseu wspaniale przerzucił futbolówkę na skrzydło do Nistelrooya, ale dobrze poradził sobie z nim Mascherano.

44'

Zagranie Iniesty do Sancheza wyłapane przez Caballero.

42'

Alves chciał wypuścić podaniem Messiego, lecz zrobił to bardzo niedokładnie.

39'

Od kilku chwil na murawie nie dzieje się zbyt wiele ciekawego.

35'

Podopieczni Josepa Guardioli grają coraz lepiej.Defensywa miejscowych nie jest już tak poprawna w destrukcji jak wcześniej.

34'

GOOOOOOL !!! Futbolówka trafia na lewe skrzydło do Adriano, ten wrzuca ją sprzed narożnika na głowę Messiego, a niezbyt wysoki Argentyńczyk trafia w ten sposób z 12 metrów w prawy róg bramki.

32'

Rewanż Malagi ! Isco dośrodkował w pole karne, w piłkę nie trafił Abidal. Również van Nistelrooy się nie popisał i skiskował.

31'

Messi zagrał na skrzydło do niepilnowanego Abidala. Ten natychmiast pomknął na bramkę,ale zbyt długo zwlekał z decyzją i został wypchnięty poza pole karne. Francuz wycofał wtedy do Messiego, ten podał prostopadle do Alexisa, lecz dobrą interwencją popisał się jeden ze stoperów gospodarzy.

28'

Thiago próbował wstrzelić piłkę pod poprzeczkę. Dalekie to było jednak od ideału.

27'

Bezmyślne zagranie Malagi ! Gamez chciał wycofać piłkę do Caballero, ale nie widział, że w pobliżu jest Messi. Argentyńczyk został jednak uprzedzony przez golkipera rywali.

26'

Barca przeważa, ale w przeciwieństwie do Malagi nie stworzyła jeszcze żadnego, poważnego zagrożenia.

25'

Messi biegnie z piłką, mija obrońców, po czym podaje do Adriano. Ten dosłownie podaje piłkę Caballero.

24'

Iniesta dopadł do piłki zagrywanej przez Alexisa i huknął Panu Bogu w okno...

22'

Adriano posłał płaską piłkę do przodu w kierunku Thiago Szybszy jednak był Caballero.

19'

Odpowiedź Barcelony, lecz główka Pique wędruje nad poprzeczką.

17'

Mogło być 1:0 ! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Isco główkuje w bramkę, ale Valdes znów świetnie broni. Równie znakomicie radzi sobie z dobitką.

16'

Malaga zagroziła bramce Katalończyków. Po akcji prawą stronę Isco fantastycznie przymierzył z poza szesnastu metrów w lewy róg, ale Victor Valdes popisał się efektowną i efektywną robinsonadą.

15'

Malaga próbuje uruchomić ofensywnych graczy dalekimi podaniami. Nic jednak z tego nie wynika.

10'

Strzał Messiego wychodzi poza linię końcową, po interwencji obrońcy. Z kornera nic nie wynika.

8'

Dobra akcja Barcelony ! Thiago zagrał z prawej strony w pole karne, gdzie Alexis przymierzył szczupakiem prosto w rękawice Caballero.

7'

Po obu stronach nie brakuje niedokładności.

4'

Malaga gra niezbyt dokładnie, zaś Barcelona dłużej utrzymuje się przy futbolówce.

2'

Rzut wolny dla Malagi wykonany fatalnie przez Carozlę. Piłka poleciała w trybuny.